Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen szakmák vannak külföldö...

Milyen szakmák vannak külföldön amikkel évi 1-2 millió Eurót lehet keresni? Persze ezt diplomával!

Figyelt kérdés
Orvosok azok évi 200 ezer dollár!És vannak olyanok akik 2 millió eurot evente?
2019. márc. 5. 18:28
 1/8 anonim ***** válasza:
profi brókerek, felsőfelső vezetők stb..
2019. márc. 5. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Méhészek.


(Megint te vagy az?)

2019. márc. 5. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Az aruhazlancok elnokei keresnek 1 millio dollar felett evente.

Ha egy kisebb ceget vezetsz akkor nem keresel meg ennyit.

Ha profi sportolo vagy pl sztarfocista akkor is megkeresel legalabb 1-2 millio dollart evente.

2019. márc. 6. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nagybankoknál (JP Morgan, Goldman Sachs stb) a managing director szint keres ennyit, de oda közönséges halandóként, pláne magyarként reménytelen eljutni.
2019. márc. 6. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ahogy utolsò mondja.

Sztàrfocistàk sokkal többet,Dzsudzsàk kap èvi 2 Mrd Ft-nyi EUR-t kb.

2019. márc. 7. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

# 4

Miért lenne reménytelen? Hallottam már Corvinusosról meg ELTÉsről is, aki LSE-n csinált MSc-t, és bekerült a goldman-hoz, egyáltalán nem olyan elit hely, mint mondjuk egy AT Kearney, Bain Company, BCG vagy McKinsey, ott a partnerek simán megkeresik a fent említett összeget, talán még Budapesten is.

A JP meg Goldman kb. egy gyűjtőhely a pályakezdőknek, akiket szét lehet hajtani, olyanok mint itt a BIG4 cégek. Vice President-ek közt meg kínai, indiai, fekete minden van, nem hiszem, hogy valaki hátrányban részesül, mert magyar...

2019. márc. 8. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

6-os màrmint milyen munkatàrsak keresik meg?

Kikre gondolsz?

Vice President szintůek?

Milyen szakmàval?


Sajnos nem làttam a Mckinseynèl programozòi melòt pedig nèztem,de hallottam,hogy aki oda bejut az màr ,,valaki" ès ,,kiskiràlyi èlete van".

2019. márc. 8. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Írtam, hogy a partnereknek. Menedzsment tanácsadó cégnél nem jellemzőek a programozói munkakörök...
2019. márc. 8. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!