Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Általánosan, szerintetek egy...

Általánosan, szerintetek egy friss diplomással mit tudnak kezdeni egy ilyen munkakör esetén?

Figyelt kérdés

www.profession.hu/allas/logisztikai-koordinator-aco-licht-korlatolt-felelossegu-tarsasag-dunaharaszti-1296095/optimum? SessionId=e10b95715a10be2f94fa1992db2a6b78


Kezdő vok, logisztikusként végeztem levelezőn. Más munkahelyen dolgoztam, állást váltanék. A hirdetés szerint elküldhetném az önéletrajzomat, pályakezdő vok, a nyelvet is beszélem, de ezt komolyan gondolták egy kezdőnek? Vagy betanítás lenne? Mennyi ideig?


Nem feltétlenül az én esetem a fontos, hanem általánosságban is örülnék a véleményeteknek.



2019. márc. 5. 21:19
 1/1 anonim ***** válasza:
68%

Tapasztalataim alapján a pályakezdő szöveget akkor írják oda, ha nem akarnak sokat fizetni. De ne legyen igazam!


Jelentkezz nyugodtan, engem is felvettek pályakezdőként vezető helyettes pozícióba és elég nagy felelőségű munkakör, megbírkozom vele

2019. márc. 5. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!