Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Heti 20 órás munkaidővel,...

Heti 20 órás munkaidővel, megbízási szerződéssel kb. mennyi fizetésre számíthatok?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Egy alapítványnál fogok dolgozni heti 20 órában pedagógusi végzettséggel. Munkaköröm is megköveteli ezt. Ilyen esetben hogyan számolják a bért? Úgy olvasgattam, hogy általában ilyenkor fix bérben egyeznek meg a felek, na de mégis mennyire számíthatok nagyjából?

Előre is köszönöm a válaszokat!



2019. márc. 11. 15:25
 1/6 anonim ***** válasza:

Utána néztél mitctakar a megbízási szerződés?

Szabi, betegállomány, tb fizetés, nyugdíj, hogy párat említsek.

2019. márc. 11. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Na igen, a megbízási szerződés nem számít klasszikus munkaviszonynak, ha munkanélküli leszel utána, álláskeresési támogatást sem kaphatsz. " évig dolgoztam így, amikor utána koppantam - nekem sajnos senki nem szólt előtte, hogy ez mennyire hátrányos.

Pedagógushiány van - jelentsenek csak be szépen 4 órára: alapítvány ide vagy oda.

2019. márc. 11. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat...bár nem lettem sokkal beljebb :)

Igen, utána néztem a megbízási szerződésnek, tudom, hogy nem a legelőnyösebb. De jelenleg munkanélküli vagyok, és ez egy elfogadó közösség és nagyon szimpatizálok a törekvéseikkel. Bízom benne, hogy később átalakul ez a szerződés forma és főállásban, teljes munkaidőben dolgozhatok majd náluk.

2019. márc. 16. 13:28
 4/6 anonim ***** válasza:
Végül is hogy alakult?
2022. jan. 2. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
A dolog úgy alakult, hogy 2020-ban főállásba átvettek, határozatlan idejű munkaszerződéssel. Csak sajnos tettem egy bal lépést, szóltam a főnöknek tavaly májusban, hogy babát tervezünk...és onnantól kifelé lógott a lábam. A legvége a dolognak az lett, hogy közös megegyezéssel megszüntettük a munkaviszonyomat, úgyhogy újfent munkanélküli vagyok. De most már a családot helyezem az előtérbe...nem szeretnénk tovább húzni a babaprojectet.
2022. jan. 24. 19:49
 6/6 anonim ***** válasza:

Sajnálom.

Gratulálok a kicsihez,mi a neve?

Sok sikert és kitartást kívánok.

2022. jan. 25. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!