Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Amikor a HR-es megkérdezi,...

Amikor a HR-es megkérdezi, hogy várok-e máshol ajánlatra, megmondjam hogy igen?

Figyelt kérdés
Megkérdezi, hogy aktívan keresek-e állást és van-e más cég, ahol az interjú már megvolt és csak az ajánlatra várok. Megmondjam, hogy igen, vagy meg lehet tagadni a kérdést?

2019. márc. 11. 17:41
 1/7 anonim ***** válasza:
EZ becsapós kérdés. Lényeg hogy add el magad fontosnak, ne olyannak aki ácsingózik egy állásért és majdnem könyörög.
2019. márc. 11. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
52%
Mond el nyugodtan, de ne menj bele részletekbe. Ne mond meg, hogy hova jelentkeztél. Azt se, hogy milyen pozícióra.
2019. márc. 11. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Van jelenlegi munkahelyem is, csak el akarok menni.
2019. márc. 11. 17:46
 4/7 anonim ***** válasza:
A váltás okára biztos, hogy rá fog kérdezni. Ne szidd a mostani munkahelyedet, találj valami elfogadható indokot.
2019. márc. 11. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én megmondtam amikor ezt kérdezte, de ezt azután kérdezte, miután közölte hogy részükről rendben van. Gondolkodási időt kértem, közben a másik helyre nem vettek fel, úgyhogy maradtam ott.
2019. márc. 11. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Zard le annyival hogy nem vagy aktiv munkakereso. Ez nem zarja ki azt, hogy rajtuk kivul mashol is van folyamatban palyazatod. Nem fognak tovabb kerdezoskodni, az mar pofatlansag lenne.
2019. márc. 12. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
En amikor megmondtam, hogy varok mas helyrol is visszajelzest, akkor masnap reggel mar hivtak, hogy fel vagyok veve. Mondta a hr-es, hogy megsurgette a fonok, nehogy mashonnan hamarabb visszajelezzenek es azt fogadjam el.
2019. márc. 12. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!