Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen munkát kereshetnék...

Milyen munkát kereshetnék egyetem mellé?

Figyelt kérdés

Most kezdtem a marketing BSc-t, elotte 1.5 evig dolgoztam kb annyiert amennyi ma az orszagos atlag; szoval kezdokent nem volt rossz. Most viszont ertelemszeruen azt abbahagytam, mind anyagi, mind karrier szempontbol jo lenne talalni allast. Lehetoleg olyat, ami ezen a teruleten van.

Lehet hulye kerdes de aktiv hallgatoi jogviszony eseten gondolom alapvetoen diakszovetkezeteken keresztul foglalkoztatnak, a fizetesek pedig eleg gyaszosak. Nyilvan az is jo lenne ha keresnek 140-et de ertelmes munkat vegezhetnek, olyan helyen, ahol lehet jovom, ahol tanulhatok.

Masreszrol igy 1.5 honap utan egyaltalan nem vagyok biztos; hogy jo otlet volt az MSc, de most mar mindegy, ezt a felevet letudom es utana lesz felevenkent 4 targyam.


Koszonom a valaszokat!



2019. márc. 12. 16:28
 1/8 anonim ***** válasza:

Diákként nincs ilyen munka, diákszövetkezetben meg főleg.

Ahol dolgoztál, ott kellene érdeklődni.

2019. márc. 12. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Marmint milyen munka nincs?:)


Mesterhallgatokent marketingteruleten? Nyilvan nem netto 1100ert orankent de nem a penz erdekel elsosorban.

Inkabb tapasztalatokra lennek kivancsi!

2019. márc. 12. 16:44
 3/8 anonim ***** válasza:
Aki azt írja, hogy nem lehet 140et keresni diákszövetkezeten keresztül, az azt se tudja, hol van. Én kerestem már br. 230-at így. Persze nem efféle büfészakosként.
2019. márc. 12. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Hanem mernokkent v informatikuskent:))


Edes Istenem, imadom az ilyen arcokat. Akik a sajat korlatoltsagukat es unintelligenciajukat ilyen szepen es konnyeden bevalljak (aki nem mernok; az vmi kabare, jatszohaz)

2019. márc. 12. 17:59
 5/8 anonim ***** válasza:
Én legalább igazat írtam, nem úgy, mint az első válaszoló.
2019. márc. 12. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Rendben de mire utal az aki igy lenezi a tobbieket?

Nem magas intelligenciara.


Egy tanar; egy tuzolto; egy ovono

Ezerszer kevesbe megbecsult szakmak mint a tied.

Neked nyilvan csak annyi van a fejedben ezekrol h bufeszak.

Nem mondom h az ember menjen el olyan kepzesre ami jo esellyel teljesen ertektelen a piacon.

De az is erdekes felfogasra vall ha valaki KIZAROLAG a kesobbi fizetest merlegeli.

2019. márc. 12. 18:44
 7/8 A kérdező kommentje:
Ezerszer kevesbe megbecsult szakmak - anyagilag
2019. márc. 12. 18:44
 8/8 anonim ***** válasza:
A büfészakot konkrétan a marketing bsc-re értettem. Ne add már a számba, hogy a tanítókra meg ilyesmikre.
2019. márc. 12. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!