Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A HR-eseket magázni kell?

A HR-eseket magázni kell?

Figyelt kérdés

24 vagyok, gyakornoki állást keresek. Úgy látom kb velem egykorú hölgyek, vagy fiatalos milfek vannak mindenfelé.

Levélben, állásinterjún tegezhetem őket, vagy ilyen protokolláris professzionalizmus végett magázni kell (amig fel nem vesznek)?



2019. márc. 13. 19:38
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Naná, állásinterjún mindenkit magázni kell.
2019. márc. 13. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Magázni kell, felajánlja majd, ha tegezheted, de addig nem illik. Engem is egy kb. velem egykorú interjúztatott, kölcsönözen magáztuk egymást, mikor felvettek, akkor már sziát köszönt.
2019. márc. 13. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Magazni, persze az lesz az első kerdee hogy tegezodhettek e
2019. márc. 13. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Kösz a válaszokat.

Igazából csak azért bizonytalanodtam el, mert most voltam állásbörzén, ahol mindenki tegezett kb, amit nyílván viszonoztam. Néhol kiderült, hogy az adott illető, akivel beszélek, az a hr-es aki pont velem is közvetlenül fel fogja venni a kapcsolatot. Lehet, hogy nem is emlékszik majd rám, mindenesetre furcsa lesz magázni ezek után.

2019. márc. 13. 20:07
 5/8 anonim ***** válasza:
Be ne malmozzanak a Milfek :D
2019. márc. 13. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
73%
Cégfüggő is a dolog. Egy starupnál vagy amerikai tulajdonú SSC-nél nyugodt lehet egyből tegeződni, én vezetői oldalról szoktam interjúzni és eszembe nem jutna magázni senkit, felajánlani is egyre kevésbé szokás, a CEO-t is ugyanúgy keresztnéven szólítja mindenki. Kisebb cégeknél meg magukat rendkívül komolynak tartó multiknál persze azért szokás magázódni.
2019. márc. 14. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Alapvetoen magazassal kezdj, es fel fogjak ajanlani a tegezest, ha olyan a helyzet. Voltam olyan cegnel, ahol mindenki mindenkivel tegezodott (ez volt a policy), a HR-es mar az elejen mondta is. Nem volt vele semmi baj.


Levelben, ha ismeretlenul irsz neki, akkor Tisztelt XY, es magazd! Ha korabban beszeltetek, akkor megemlitheted a leveled elejen, hogy "ahogy az allasborzen beszeltunk, kuldom az oneletrajzomat, stb.", es akkor mar tegezheted, ha ez fontos neked. Ha konkretan rad nem is emlekszik (HR-esek kozul eleg soknak jo a nev+arcmemoriaja, szerintem direkt edzik :) ), akkor is tudni fogja, hogy ott volt az adott rendezvenyen, es tegezodott az emberekkel.

2019. márc. 16. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A felnőttek világában alapvetően magázódunk.
2019. ápr. 23. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!