Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Continental Mèrnök Gyakornoki...

Continental Mèrnök Gyakornoki fizetès mennyi lehet?

Figyelt kérdés

Sziasztok,


Találtam egy számomra nagyon tetsző gyakornoki poziciót, Heti 3x8 óra az elvárt rugalmas idő beosztással. Szóval akár 2x10 meg egy dèlután vagy dèlelött vagy össze vissza 5 napra leosztva is megoldható lenne.

Az órarend összeegyeztetès miatt ez nagyon jó.

A munka helye is közel van otthonról.


A műegyetemi állásbörzèn beszèlgettem annak a rèszlegnek a vezetőjèvel ahova menni szeretnèk.

Nagyon megjött a kedvem hozzá ès az elmondásai alapján elèggè szinkronban mozog az elvárások azzal amit tanultam ès ami engem amúgy is nagyon èrdekel, ès talán előnyt jelentő/pozitív dolgok is vannak.

A fizetèst nem kèrdeztem, egyszerűen eszembe se jutott , ha tènyleg olyan jó akkor a jövőbeli tervezett válalkozás terveimhez is közvetlenül tudna kapcsolódni, tapasztalatszerzès terèn. Így èn mèg ingyen is szívesen elmennèk.


Viszont felhasznált fèlèvek miatt átkerülök fizetősre mèg legalább 3 fèlèvre ès azt szeretnèm ebből fizetni, plusz barátnőmmel is most költözünk össze, ès nem lenne rossz egy kis zsebpènzt is fèlretenni. (Szerencsère nem albèrletben leszünk)


Valakinek vannak tapasztalatai vagy Hallott valamit barátokon keresztül, hogy nagyjából mire lehetne számítanom ?


Abban bízok hogy felvennènek, legalábbis leadtam máshova is önèletrajzot, de ezèrt lemondanám a többit azonnal.



2019. márc. 14. 11:57
 1/9 anonim ***** válasza:
34%
Pont a lényeget nem sikerült leírni, mert egy kezdő vegyész nettó 120 ezret kap, de egy mérnökinfós akár ennek a tízszeresét.
2019. márc. 14. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
94%

Kezdő mérnökinfós 1.200.000 Ft-ot kap? :))

A senior se, nagyon max bruttóban

2019. márc. 14. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Bocsánat, az valóban kimaradt.

Gèpèsz Mèrnök,Gèpgyártástechnológia szakirányon vagyok a BME-n.

2019. márc. 14. 12:30
 4/9 anonim ***** válasza:
94%
80-100 -as. nettót kérj. Bsc-t végezve olyan 250-et, Msc-vel meg 300 nettót. Mscvel meg egy 5 év tapasztalattal sok ismerősöm 500 körül kap már.
2019. márc. 15. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
31%
lepontozás az megy
2019. márc. 16. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Soha nem mond azt, hogy akár ingyen is elmennél dolgozni...legyenek elvárásaid saját magaddal szemben.
2019. ápr. 20. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
1200 bruttó, az első 3 hónapban pedig 1000 br
2019. máj. 15. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Egyébként nézd meg mind a gépész mind a formatervező leírásánál a végzés utáni fület és a szakma térképet. (Felvi.hu-n). Lesz statisztika szerinti fizetés, jellemzően betöltött pozíciók meg egyebek.
2019. máj. 15. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hát a válaszom rossz helyre szólt. Bocs ! :D
2019. máj. 15. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!