Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hol találjak munkát?

Hol találjak munkát?

Figyelt kérdés

Nem dolgoztam még soha, de szeretnék elmenni dolgozni. Nem dolgoztam még soha, csak amikor diák voltam egy pár hetet diákmunkán. Igazából azért nem is kerestem munkát, mert nagyon félénk vagyok, és ügyetlen. Nem akarok egy rakás szerencsétlenség maradni. Jelenleg 11. Osztályom van, most fogok érettségizni, levelezőre járok.

Igazából a fizetés nem annyira lényeges, elsősorban szeretném megszoktatni magam a munkához. Olyan helyen akarok dolgozni, ahol majd letudom küzdeni ezt a félénkségemet, könnyen beletanulhatok a munkába. Milyen munka lenne nekem való? Budapesti vagyok. Köszi a válaszokat.



2019. márc. 15. 12:23
 1/3 TappancsMancs ***** válasza:
A munkát neked kell tudni, lehet könnyű fizikai vagy szellemi munka is és ezek szerinte gyakorlatot nem igénylők között találsz majd valamit. Csak legyél barátságos és beszélgess majd a kollégákkal, nem kell extrákban gondolkodni.
2019. márc. 15. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 TappancsMancs ***** válasza:
Állás portálokon nézd meg a szűréseknél milyen munkakörök vannak, mert ez nagyon tág így, milyen munkát.
2019. márc. 15. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha voltál diákmunkán, akkor nagy baj nem lehet.

Azt meg ne mondogasd, hogy félénk vagy és ügyetlen, hanem azt mondd, hogy meg tudod csinálni, nem lesz semmi gond :-)

Menj el árufeltöltőnek - ott nem lehet nagyot hibázni :-)

2019. márc. 15. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!