Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Általános irodai adminisztráto...

Általános irodai adminisztrátor, adatrögzítő munkákra jelentkezésnél hátrány lehet a folyamatban levő tanulmány?

Figyelt kérdés
OKJ-n szoftverfejlesztést tanulok, de hétvégén, tehát a heti 40 óra munkát nem befolyásolná.
2019. márc. 17. 09:42
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Ez nem jelent hátrányt, ugyanis a napi munkádat nem érinti, a hétvégédet meg azzal töltöd, amivel akarod. Pláne lehet akár előny, hogy éppen képzed magad, ami akár lehet hasznos is a munkavégzésed során.
2019. márc. 17. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Gondolhatnak arra, hogy pár hónapon belül lelépek?
2019. márc. 17. 10:07
 3/15 anonim ***** válasza:
Miért gondolnának erre? Viszont ha te így gondolod, azért nem árt, ha közlöd velük, hogy ne számítsanak rád hosszútávon...
2019. márc. 17. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Nekem munka kell a pénz miatt.

Igen, átmenetileg kell, nem életem végéig akarok biorobot ctrl c, ctrl v emberke lenni. Nem azért tanulok.

2019. márc. 17. 10:29
 5/15 anonim ***** válasza:
Értem én. Csak ha mondjuk pár hónapon belül tervezel váltást, akkor azért nem árt ezt tudniuk. Nyilván ha majd valamikor egyszer lehet, hogy elmész máshová dolgozni, azzal nincs semmi gond. Ez bárkinél előfordulhat.
2019. márc. 17. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Most azért önző vagyok őszintén szólva: enni akarok valamit...

Szeretnék egy általános irodai adminisztrátor munkát, jó esetben pár hónapra, de akár évekre, ez majd elválik.



Rontja az esélyemet, ha benne áll az önéletrajzban, hogy tanulok?



Aránylag kevés helyre hívtak be, pedig kb mident megpályáztam, ami budapesti és maximum középfokú/kommunikációképes angolt kérnek. Tárgyalóképes nyelvtudással azért még NEM rendelkezem - bár tervben van a felsőfok, sőt, a német középfok. Egyszerre (nekem) nem megy minden.

2019. márc. 17. 12:00
 7/15 anonim ***** válasza:
Én beleírnám a helyedben. Nem fogsz vele semmit veszíteni.
2019. márc. 17. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Bele van írva. Így érzem igaznak, őszintének.

Csak hát nemigen hívnak vissza - kevés ideje keresek, ellenben nagyon sok helyre beadtam.

2019. márc. 17. 15:26
 9/15 anonim ***** válasza:

Ilyen irodakukacos melókra óriási túljelentkések vannak, én nem írnám be a helyedben, mert lehet sok jelentkező közül letudják vonni azt ki meddig tud és akar lenni, és az fontos szempont.


Azért az adminisztrátor nem egy agytröszt meló, szóval ne tudják hogy ennél komolyabb tanulmányokat folytatsz, mert lehet rájönnek könnyebben fluktuálsz.

2019. márc. 17. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
*túljelentkezések*
2019. márc. 17. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!