Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mire számítsak külföldön?

Mire számítsak külföldön?

Figyelt kérdés
22 éves vagyok 4éve dolgozom egy gyárban gépkezelőként közben csinálom az sulit ha végzek erősáramú elektrotechnikusi végzettségem lesz. Ezzel szeretnék érvényesülni külföldön. Az a kérdésem, hogy külföldieket ugyan úgy vesznek fel vagy nem valószínű, hogy találok helyet ebbe a munkakörbe? Nyelvet beszélni kell ez egy értelmű és nem is lesz gond (angol,német). Legelső sorban Németország érdekelne, de ha tudtok tapasztalatokat más országokról azt is meghallgatom.

2019. márc. 17. 11:17
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs a, szakmaban semmi tapasztalatod akkor ebbol ismetelten gyari melo lesz
2019. márc. 17. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De gondolom ott is van feljebb lépési lehetőség. Erősáramú elektrotechnikusok általában ilyen helyeken vannak.... Engem is ezért küldött a cég.
2019. márc. 17. 11:43
 3/5 anonim ***** válasza:
79%
Én azt mondom neked, ha jól beszéled azt a nyelvet ahova menni fogsz, akkor egy új világ nyílik ki majd előtted.
2019. márc. 17. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ahol majd lehetsz segedmunkas tapadztalat nelkul cdak akkor utazz ha segedmunkara vágysz
2019. márc. 17. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

A nyelvvel nem lesz baj mert mindig is szerettem az idegen nyelvet és ha bekerülök a közegbe egyből belejövök. Tehát, ha ismerem a nyelvet és megértem őket illetve megértetem magam, akkor nem befolyásolja az érvényesülést az, hogy magyar vagyok?

Nem, segédmunkát nem. Akkor inkább hazajövök :D

2019. márc. 17. 12:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!