Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Főnök munka után mondja mit...

Főnök munka után mondja mit hibáztam?

Figyelt kérdés

Az a jó szokása a főnökömnek, hogy vagy hétvégén, vagy munka után, este mondja meg mit hibáztam a héten stb. Nincs élete, éjjel-nappal ezzel foglalkozik. Sokszor pedig olyan stílusban, hogy elrontja a hétvégém.

Mit tehetek? Már egyik ok, amiatt lelépnék innen.


2019. márc. 17. 12:15
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
86%
Sok lehetőséged nincsen, vagy maradsz vagy mész.
2019. márc. 17. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
84%
Kollégális viszonyban vagytok, ő fizet, te dolgozol és ezért pénzt kapsz. Ha valamit nem jól csinálsz akkor szól. Túlmisztifikálód.
2019. márc. 17. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
82%

Beszéld meg vele, hogy Neked a munkaidőd ettől eddig tart, kérd meg, hogy ez alatt mondja el a hibákat és megpróbálsz változtatni rajta (hogy lássa az együttműködést)

Ha ez nem vezet eredményre, akkor utána sürgősen kezdj el állást keresni és mondj fel , mert jómagam is tudom, mennyire meg tudja ez mérgezni az ember életét.

Vagy sikerül megértetni vele és leáll vagy lépj ki.

2019. márc. 17. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
9%
Te meg miféle álomvilágban élsz?
2019. márc. 17. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
2-es bocs, de ebben nincs igazad. amikor vasárnap reggel felhívja az embert a "munkaadója" (én vállalkozó voltam, de hétköznapi munkavégzéssel) és elkezdi cseszegetni, akkor az már bőven túlmegy a normális kereteken.
2019. márc. 17. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Nem tole kapom a fizetest...
2019. márc. 17. 13:24
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem az a baj, hogy megmondja, hogy hibázott, hanem, hogy a hétvégéjét cseszi el ezzel!


Igazán várhatna hétfőig is....

2019. márc. 17. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
10%
Mondjuk ha rendesen dolgoznál, senki nem csesztetne. Erre nem is gondoltal mi?
2019. márc. 17. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Nem az a baj, ha rosszat csinalok es elmondja. Hanem az, hogy munkaido utan, vagy hetvegen teszi.
2019. márc. 17. 14:02
 10/15 anonim ***** válasza:
66%
Én dobbantanék, az ilyen embereknek nincs életük és ennyire unatkoznak, elviselhetetlenek. Meg legalább ha munka közben mondaná mi a gond, akkor még talán tudnál rajta helyben is javítani...
2019. márc. 17. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!