Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Van valakinek tapasztalata...

Van valakinek tapasztalata BIG4 AC-vel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Konkrétan PwC-s AC nap számviteli tesztjére vagyok kíváncsi és a szakmai interjúra. Más BIG4-os tapasztalat is érdekel az AC-ról.

Köszönöm!



2019. márc. 19. 17:42
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem mentem el végül, mert eléggé horror az a túlóramennyiség, amit be kell vállalni egy BIG4-nál, szezonban éjszakáig tartó munkaidő, alkalmanként hétvégi munkavégzés, de ez kb. minden big4-nál így van. 1-2 év alatt mindenki letiplizik, de ha bírod a gyűrődést 3-4 év alatt vezető lehetsz, és az acca okleveled is kifizetik. Én nagyjából azt vettem le különböző tapasztalatokból, hogy a KPMG még a legemberségesebb, utána Deloitte/PwC elég megoszlóak a vélemények mindkettőről, és egyértelműen az EY-ról hallom a legtöbb rosszat, nulla élete van az embernek mellette.

Amit hallottam az AC-ről, hogy elég hosszú, egész nap tart, vannak csoportos feladatok, különböző tesztek, angol, szituációs feladatok, és a nap végén már ki is derül, hogy fel vettek-e vagy sem.

Én ezerszer inkább ajánlanék valami jobb ssc céget, mint a nokia, ge..

2019. márc. 20. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!