Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha 2015 óta nem volt munkàm...

Ha 2015 óta nem volt munkàm akkor ezt hogy lehetne jól kimagyaràzni holnap az interjún?

Figyelt kérdés
Voltam segélyen. Meg munkaügyis tanfolyamon, meg alkalmi munkàn. Betanitott munkàra mennék holnap lesz elbeszélgetés. Mit kell mondani?? Ha mindenben egyetértek akkor felvesznek?? Mik a jó válaszok???

2019. márc. 19. 20:45
 1/7 anonim válasza:
48%
Érdekel.
2019. márc. 19. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
81%

Így: "Voltam segélyen. Meg munkaügyis tanfolyamon, meg alkalmi munkàn."

Szeretnék egy biztos állást.

2019. márc. 19. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Elmondod, hogy az elmúlt időszakban nem volt tartós állásod, most már azt szeretnél. Én másfél év munkanélküliség után az interjún annyit mondtam, hogy családi okok(nem gyerek), nem faggattak, felvettek.
2019. márc. 20. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A tanfolyam meg az alkalmi munka mindenképpen jobban hangzik, mint ha három-négy évig a töködet vakartad volna.
2019. márc. 20. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mit akarsz magyarázni és miért? Semmi közük ahhoz, hogy mikor mit csináltál és miért. Nem előírás, hogy mindig kell legyen munkád.
2019. márc. 20. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell kimagyarázni semmit. Ha megkérdezik elmondod az igazat, de eybként ennyi. Ráadásul betanított munkára mész ember! Teljesen mindegy ezeknél, hogy ki mit csinált eddig, droidok kellenek... ha tudsz írni, olvasni és nem vagy elviselhetetlenül büdös vagy alkoholista/drogos esetleg mindegyik akkor már nyert ügyed van és felvesznek. De megkockáztatom, hogy ma már olyan hiány van ezeknél a munkáknál, hogy egy csimpánzt is foglalkoztatnának.
2019. márc. 20. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Drogoztam ittam mond ezt
2019. ápr. 19. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!