Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Más pályakezdő is észrevette...

Más pályakezdő is észrevette állásinterjúkat járva, hogy eszméletlen tirpák néhány team manager?

Figyelt kérdés

-interjú páros egyik tagja kb. 10 perc után a telefonját nyomkodja az interjú végéig

-volt olyan interjú páros, ahol az egyik meg sem szólalt, a szemembe sem nézett, csak nézett lefelé, játszott a tollával, ásitozott, nem értem minek jött be

-volt aki sóhajtozott, mert kettőnél többet mertem kérdezni az interjú végén

-flegmázott, megjegyzésekett tett dolgokra, hogy "nem nagy szám", "gagyi", persze csak burkoltan

-van aki nem adott vizet, nem kérdezte meg, hogy kell-e mosdóra menni, nem a 20 forintos vízre vagyok ráizgulva, de ez kb. alap mindenhol


Aki egyből azzal jönne, hogy biztos én voltam unalmas, volt ezekből aki ajánlatot is adott, és mástól is hallottam, hogy így viselkednek. Nálam alap lenne, hogy megtisztelek egy interjúalanyt, ha már hozzánk akar jönni dolgozni, és nem leszek nagyképű, arrogáns mert magyarisztánban sikerült főninek lennem.



2019. márc. 20. 00:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem te fogtál ki ilyen embereket, én eddig kedves interjúztatókkal találkoztam. De akkor ezek szerint változékony, nem mindegyik ilyen, vagy olyan. Tehát van figyelmes, érdeklődő is; és van olyan is aki kevésbé.
2019. márc. 20. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Legalább tudod, hogy mire számíts.

Nekem volt olyan főnököm, aki állásinterjúkon bájolgott meg jófejkedett mindenkivel, amúgy meg munka közben a szar ömlött a szájából és lazán megalázott mindenkit mások előtt.

2019. márc. 20. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
77%

Szívem, az emberek zöme ilyen.

Poziciótól és nemtől, kortól függetlenül.

Egyre kevesebb a kedves, megfelelő mentalitású ember sajna 😞

2019. márc. 20. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Velem ilyen meg nem volt
2019. márc. 20. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Vannak ilyenek , a vezető pozíció sajnos sokszor megváltoztatja az embert, jobb ha kerulod az ilyen helyeket.
2019. márc. 20. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"-interjú páros egyik tagja kb. 10 perc után a telefonját nyomkodja az interjú végéig


-volt olyan interjú páros, ahol az egyik meg sem szólalt, a szemembe sem nézett, csak nézett lefelé, játszott a tollával, ásitozott, nem értem minek jött be"


Szerintem ezek stressinterjúk voltak. Nézed meg googleben, egyre többször csinálják.



"-volt aki sóhajtozott, mert kettőnél többet mertem kérdezni az interjú végén"


Na igen ez a kérdezős dolog is nagyon becsapós, mert az összes netes tanácsadó oldal, azt mondja, h érdeklődőnek kell lenni. Viszont én is találkoztam már olyanokkal, akiknek baj, hogy kérdeztem, pedig pont az interjúztatók biztattak rá...

Konkrétan kérdeztem, hogy mikor várhatok visszajelzést az interjúról, erre: "Miért sűrgős?" :D :D :D :D Na kössz.

2019. márc. 20. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!