Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Tanítók! Nem bántátok meg,...

Tanítók! Nem bántátok meg, hogy ezt a hivatást választottátok? Hogyan lehet kijönni a kevés fizetésből? Mennyire jellemző másodállás? Mennyire nehéz a mai gyerekekkel és szülőkkel?

Figyelt kérdés

2019. márc. 20. 11:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Bár nem tanítok (szakszolgálatnál dolgozom), s lassan 25 éve, de megbántam. 3 diplomával kapok 33 ezer adókedvezménnyel 245 ezer ft-ot kézhez. Van másodállásom vállalkozó vagyok. Gyerekekkel, szülőkkel nálunk más a helyzet, többnyire egyszer 2-3 órára találkozom velük.
2019. márc. 21. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Kedves 1-es válaszoló, köszönöm a választ. Hasonló helyzetben lévén (több diplomával, kicsit kevesebb fizetéssel vagy éppen munka nélkül) megértelek. Egy családtag szeretné ezt a pályát, és szép hivatásnak találom, csak féltem a nehézségeitől. Várom a további hozzászólásokat.
2019. márc. 22. 16:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!