Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés

A kérdés

Pénzügy és számvitel végzettséggel hogyan lehet külföldön elhelyezkedni?

Jelenleg a BGE-n tanulok Nemzetközi Gazdálkodást, de át fogok menni a PSZK-ra, mert rájöttem, hogy engem inkább az a vonal érdekel jobban, viszont úgy tudom, hogy PSZ végzettséggel nem lehet könnyen külföldön elhelyezkedni. Engem az érdekelne, hogy mi a módja annak, hogy egy külföldi cég felvegyen.

Keress kérdéseket hasonló témákban: külföld, pénzügy, végzettség

márc. 20. 13:16  Privát üzenet  

A válasz
későbbiekben megcsinálod az acca képzést, és egy külföldön is jól ismert cégnél szerzel tapasztaltot, mint mondjuk a PwC, akkor van esélyed, frissdiplomásként viszont nem sok, maximum ha külföldön mesterezel

A válaszíró 63%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont márc. 22. 02:05 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mennyit tudok keresni könyvelő végzettséggel? OKJs
A legnagyobb pénzügyi/könyvvizsgáló cégeknél (pl. PwC, KPMG, Morgan Stanley, Deloitte, McKinsey, E&Y) bármilyen közgazdász végzettséggel el lehet helyezkedni?
Pénzügy-számviteles végzettséggel milyen szakmai munkát ajánlanátok?
Budapesten OKJ-s pénzügyi-számviteli ügyintéző végzettséggel milyen kilátásaim vannak a fizetés terén?
Főiskolai végzettséggel, folyékony angol nyelvtudással és 6 év (multinál) könyvelői tapasztalattal mennyit lehet kérni az állásinterjún pénzügy/számvitel területén?
Politológia, pénzügy és számvitel, vagy jogi végzettséggel szinte tuti a jó karrier, vagy mik a tapasztalatok?

Kérdések az Üzlet és pénzügyek rovatbólKérdések a Karrier, fizetés rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!