Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Elvállalnátok pénzügyi tanácsa...

Elvállalnátok pénzügyi tanácsadói munkát biztosítónál, ha nem lenne más?

Figyelt kérdés

Sajnos passzív félévre kellett mennem az egyetemen, egy szemeszterem van még hátra. Nagyon megszorultam anyagilag, diákmunkát pedig nem vállalhatok, mert 25 év feletti vagyok. Rengeteg helyre beadtam az önéletrajzom, van releváns szakmai tapasztalatom, mégsem hívtak vissza sehonnan, csak egy A-betűs biztosítótól. Nincsenek illúzióim, tudom, hogy ez egy tipikus jutalékos házalós munka lenne. Napok óta ezen dillemázok, hogy elvállaljam e. Az eladással nem lenne gond, hoznám az elvárt kvótát, de az elveimmel teljesen szemben áll ez a fajta "munka".

(A sors iróniája, hogy a jövőben független pénzügyi tanácsadással szeretnék foglalkozni.)


2019. márc. 20. 13:30
 1/4 anonim ***** válasza:
93%
Nincs olyan, hogy nincsen más, csak te nem vállalod maximum.
2019. márc. 20. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Semmiféleképp sem.
2019. márc. 20. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nincs bajom a fizikai munkákkal sem. Dolgoztam gyárban diákként 12 órában, szerettem is, mert tudtam közben fejlődni. Most tényleg nem találok semmit, 2 hónapja vagyok munka nélkül, még egy havi megtakrításom van, utána nem tudom, hogyan tovább.
2019. márc. 20. 13:55
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Soha!!!!!!! csináltam 2 hetet soha, előbb megyek el akármilyen melóra szart lapátolni mint ezt
2019. márc. 20. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!