Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Megéri vagyonkezelőként az...

Megéri vagyonkezelőként az Aegon Prémiumnál dolgozni?

Figyelt kérdés

Felajánlották az állást, 6 hónapig gyakornokként lennék ott fix fizetésért, majd jutalékos. Elvileg nem "tukmálós" biztosítási ügynök munka, hanem befektetési alapokat kell ismertetni, értékesíteni vagyonosabb magánszemélyeknek, vállalatoknak. Nem tudom hogy elvállaljam-e, gyanús, hogy ilyen gyorsan felvettek, nem tudom, megbízható-e a cég.

Van valakinek bármilyen tapasztalata?



2019. márc. 21. 03:34
 1/1 anonim ***** válasza:

Én több embert ismerek, aki pályázott, azt fel is vették vagy vették volna, de visszamondta.


Értékesítő munka, csak nem Joli néninek kell eladnod a terméket, hanem a premium ügyfeleknek, cégeknek. Ebben a részben nyilván nagyobbak a jutalékok, jobb a fizetési hajlandóság.

Azt tudd, hogy egyéni vállalkozás szükséges lesz majd, nem jelentenek be alkalmazottnak. Ennek megvannak az előnyei és hátrányai is, neked kell tudni megéri-e.


Amúgy a cég megbízható, korrekt. Az a kérdés, hogy született értékesítőnek tartod-e magad, közel érzed-e ezt magadhoz?

2019. márc. 21. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!