Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ki érzi úgy, hogy drágult az...

Ki érzi úgy, hogy drágult az élet Bp-en?

Figyelt kérdés
A fizetésem ugyanannyi, mint tavaly, a vásárlási szokásaim nem változtak, mégis kevesebb marad meg havonta a fizumból. Ki érzi még ezt?

2019. márc. 24. 10:43
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki.
2019. márc. 24. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
15%
én nem érzem
2019. márc. 24. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki mert drágább is lett minden szinte
2019. márc. 24. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
79%
Szerintem ezt mindenki érzi. Egyre nehezebb megélni Budapesten és egyre butább ötlet vidékről felköltözni. Ha egy lakásod sincs Budapesten, akkor meg akár megélni is lehetetlen adott esetben.
2019. márc. 24. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
62%
Én Kanadában élek, és le vagyok döbbenve a budapesti ingatlanok árától. Egy Budapest méretű, igaz kevesebb lakosú nagyváros mellett élünk, és a lakások és házak ára közel megegyezik, a fizetéseket viszont össze sem lehet hasonlítani. Facebookon sokszor szembejönnek velem budapesti eladó lakások hírdetései, semmi extra, 2 szobás lakás 30-32 millió.
2019. márc. 24. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem nem csak Budapesten!
2019. márc. 24. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
50%
Én sem érzem, ugyanúgy élek mint 2 éve...
2019. márc. 24. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!