Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » 6 havi túlórakeret és felmondá...

6 havi túlórakeret és felmondás esetén is ki kell azonnal fizetniük engem?

Figyelt kérdés

Ha próbaidősként felmondok az ugye azonnali dolog, nincs felmondási idő. A túlórakeret 6 havi, vagyis a ledolgozott túlórákat 6 havonta egyben fizetik.


Ha én felmondok 2 hónap után, akkor az addigi túlóráimat ki kell azonnal fizessék (azonnal = 5 napon belül) vagy ki kell várnom a hátralevő 4 hónapot?


mert a cég azt mondja ha felmondok, az utolsó béremet megkapom azonnal, de a túlórát azt majd a köv 6 havi keretzáráskor???

Nem azonnal kéne azt is fizetniük?


2019. márc. 24. 15:27
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
5 napjuk van rá
2019. márc. 24. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

De a cég azt mondja a bért megkapom még akár a felmondás napján vagy max 1-2 nap, de a túlóradíjat majd záráskor vagyis 4 hónap múlva????


És ezt el kell fogadjam?

2019. márc. 24. 15:31
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
felmondáskor az is kifizetik.
2019. márc. 24. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
elolvastad amit írtam egyáltalán? Már rákérdeztem és ők mondták hogy nem fogják majd 4 hónap múlva
2019. márc. 24. 16:06
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Akkor bíróság.
2019. márc. 24. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Mt szerint azt is 5 napon belül kellene.
2019. márc. 24. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Felmondás után 7 napon belül mindent ki kell fizessenek. Az addigi túlórád is, nem lehet 4 hónap múlva. Ha nem állsz a sarkadra, akkor futhatsz a pénzed után.
2019. márc. 24. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Mindegy, hogy mit mond a cég, munkaviszony megszűnését követő 5. munkanapig el kell, hogy számoljon Veled mind papírilag, mind anyagilag.


Kormányhivatalokban találhatóak a munkaügyi hatóságok, ott tegyél panaszt, ha nem fizet ki teljes körűen.

2019. márc. 25. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!