Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Diplomás Junior Webfejlesztő...

Diplomás Junior Webfejlesztő kezdő fizetése kb mennyi Budapesten?

Figyelt kérdés

1.éves vagyok az Óbudai Egyetemen. A webprogramozás tetszett meg (PHP, MySQL, Javascript, NodeJS...stb).


Várhatóan 2 év múlva végzem és állok munkába. Addig nyilván próbálkozom gyakornoki lehetőségekkel mondjuk jövőre.


Igaz az, hogy kevesebbet kap mondjuk egy Backend webfejlesztő, mint mondjuk egy Desktop Szoftverfejlesztő, aki C# -ban, Java-ban vagy egyéb ilyen nyelvekkel dolgozik?


Illetve az álláshírdetésekben szokták kérni, hogy jelölje meg a jelentkező a fizetési igényét. Ez kb egy full kezdőnél mennyi? 200k nettó alatt nem szeretnék sehova menni dolgozni, mert majdnem ennyit keresek most sima irodai adminisztrációs Diákmunkával.


Szóval majd ha ott tartok, hogy jelentkezek állásokra a 200k nettó minimum az reális fizetési igény egy első munkahely megpályázásánál üzemmérnök-informatikus diplomával?


2019. márc. 27. 00:00
 1/2 anonim ***** válasza:
brutto 350-400 most az átlag kezdőbér
2019. márc. 27. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Szia, én most kezdtem dolgozni junior webfejlesztőként (diploma nélkül) nettó 300k-t ajánlott a cég + juttatások, amit elfogadtam.

- nagyobb cégeknél (Oracle, Evosoft stb..) 300k-400k nettó.

2020. máj. 20. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!