Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés

A kérdés

Hol érdemes elhelyezkedni?

Versenyszféra vagy állami? Nyáron fogok végezni az egyetemen, a diplomámmal mindkét irányba mehetek.

Keress kérdéseket hasonló témákban: munka, fizetés, előléptetés, diploma, egyetem, végzettség, karrier, bank, bíróság

márc. 27. 15:55  Privát üzenet  

A válaszok
dubitus nevű felhasználó válasza:

Egyetemet végzett, diplomás leszel, mégis itt kérdezősködsz?

Csak azért sem válaszolok.

Nem irigységből, hanem azért, mert konkrét válasz adásához kevés az infó.

A válasz 48%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont márc. 27. 16:27 Privát üzenet
Ha lusta vagy állami szféra. Ha nem vagy lusta versenyszféra. Ilyen egyszerű.

A válasz 80%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont márc. 27. 17:27 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Mivel most fogok végezni és még sosem volt komolyabb munkahelyem, tapasztalatlan vagyok. Ezért gondoltam, hogy megkérdezem, hátha van itt olyan, aki vacillált a két szféra között és végül elhelyezkedett.

Amiket eddig láttam, az állami szférában dolgoztatják halálra az embert (kevesebb pénzért), a versenyszférában pedig valamivel kedvezőbbek a viszonyok. Én mégis jelenleg nem tudom eldönteni, de van még hátra pár hónapom.

# 3/3Időpont márc. 28. 11:14 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mennyit keres egy köztisztviselő/kormánytisztviselő? Hova érdemes elhelyezkedni közig. Végzettséggel?
Hol érdemes elhelyezkedni?
Bank szektorban mennyire érdemes elhelyezkedni?
Ha biztonsági szakmában szeretnék elhelyezkedni, akkor merre érdemes elindulnom?
Érettségiztem idén, és kaptam mellé végzettséget is, hol lehet ezzel elhelyezkedni, érdemes-e, mennyit fizetnek ilyennek?
Milyen pozícióba érdemes elhelyezkedni, ahonnan nagy az előrelépés valószínűsége? (Audi)

Kérdések az Üzlet és pénzügyek rovatbólKérdések a Karrier, fizetés rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!