Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Külföldi munkavállaláshoz...

Külföldi munkavállaláshoz milyen szintű angol nyelvtudás szükséges?

Figyelt kérdés
2013-ban a szóbelit, 2015-ben pedig az írásbeli B2-t szereztem meg. Azóta is eléggé instabil a nyelvtudásom. Az élő beszélt szövegből (pl. youtube) csak bizonyos szavakat értek meg, de nem tudom ad hoc folyamatosan feldolgozni a hallott szöveget ahogy "folyik előttem". 6 éve járok egyetemre, de vszeg nem lesz diplomám. Csak egy szakmám van (hálózattelepítő), amiben 0 tapasztalatom van, tehát lehet, hogy még egy egyszerű szakmát tanulnom kellene, de nem tudom mit. Ilyen kondíciókkal (ha ismerősöm sincs) milyen lehetőségeim vannak külföldi munkavállalásra angol nyelvtudással? Akár egy gyárban pakolni vagy egy vidéki gazdaságban takarítani.

2019. márc. 27. 17:20
 1/3 anonim ***** válasza:

En azt latom minel jobb az angolod (nem a nyelvtan hanem a valódi beszed) annak jobbak kinn a körülmények.


A helyedben itthon dolgoznék, nagyon sok helyre tapasztalat nelkul is felvesznek, ha motivált vagy. Csak nyitottnak kell lenni uj munkára

2019. márc. 27. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

"A helyedben itthon dolgoznék, nagyon sok helyre tapasztalat nelkul is felvesznek, ha motivált vagy."


Például? Mert én azt látom, hogy még a takarítók közül is válogatnak és ott is követelmény általában az OKJ szakirányú végzettség meg tapasztalat (protekciót már meg se említem). Az általam elvégzett kamu irodai munkáknál (hálózattelepítő) pedig még stabil tudással se könnyű, mert inkább a mérnök/proginfós diplomásokat veszik fel először. És hát ahogy fentebb már említettem én idestova már 6 éve nem dolgoztam a szakmámban (vagyis 0 a tapasztalat), hanem egyetemen kínlódtam. Ha megkérdezik, mit sz**akodtam 6 évig mégis mit válaszoljak? :D

2019. márc. 27. 19:06
 3/3 anonim ***** válasza:

Én 0 angol tudással jottem ki és megvagyok. :)

Hidd el nekem akinek 100% angol tudása van , nem teszi úgy oda magát mint akinek pl 50% os a nyelvtudása. Ezt több éves tapasztalatból mondom.

Keresgelj mert otthon nincs lehetőség pénzt gyűjteni.

2019. ápr. 25. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!