Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hány nap szabadságotok van és...

Hány nap szabadságotok van és hogyan szoktátok egész évre beosztani a szabadságaitokat?

Figyelt kérdés
2019. márc. 28. 12:02
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

28 napom van.

2x1 hetet nyáron, amikor oviszünet van, a többit összevissza, amikor kell.

2019. márc. 28. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

5 hetem van az évben, igyekszem utazással eltölteni, három nyaron egy-egy tavasszal es osszel.


Másik munkahelyemen (epitoipar) nincs szabadság » ha nem dolgozol nincs penz es az alkalmazottak meg örülnek is neki :D

2019. márc. 28. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Papíron 23 napom van. Ám ezt a cég érdekesen számolja el: órákban megy az elszámolás, 8-cal szorozzák fel a fizetett szabadság napjait, majd mivel 12 órásak a műszakok, 12-esével tudjuk kivenni az órákat.

Ebből adódóan a szabadságom kivételén nem sokat kell gondolkodnom. A nyári és téli leállás gyakorlatilag mindet elviszi, 1-2 napom marad egész évre, amit magamnak oszthatok be.

2019. márc. 28. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
21 napom van, mindet felhasznalom tovabbtanulasra.
2019. márc. 28. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
21 napom van, néha ha kel kiveszek 1-1-et, de nagy részét év végén egybe kiveszem.
2019. márc. 28. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
30 napom van. 1 hét júliusban, akkor különböző orvosi kontrollvizsgalatokat végzek el. Szeptemberben 2 hét, akkor Amerikaba megyek nyaralni, ősszel valamikor 1 hét esetleg, vagy amikor épp szükségem lesz rá.
2019. márc. 28. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
20 körüli napom van. Egyszer nem akarta a közvetlen felettesem kiadni az első szabad hetemet sem. Fogtam, elmentem szabadságra és azóta az összeset kiveszem szinte, ha kell, ha nem. Amúgy nálunk 1-1 napokat simán el lehet "lógni" szabadság elvesztése nélkül.
2019. márc. 28. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

21 napom van, de eddig irodai munkakör lévén, le tudtam csúsztatni a túlórákat (és még többet is). Volt, hogy a kollegám, aki csinálta az elszámolást, szándékosan nem írta be szabinak amikor nem voltam.

Leginkább nyáron és karácsony tájékán szoktam kivenni, nyáron külföldön dolgozok ez idő alatt, illetve szórakozásra használom (fesztiválok). Karácsonykor pedig értelemszerűen a családdal próbálok lenni.

2019. márc. 29. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!