Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hova érdemes kimenni külföldre...

Hova érdemes kimenni külföldre dolgozni Informatikai rendszergazdaként?

Figyelt kérdés
Szakmám szerint informatikai rendszergazda vagyok, nincs releváns szakmai tapasztalatom benne sajnos még, de szeretem, és ezzel szeretnék foglalkozni, itthon sikertelenül, ezért arra gondoltam szerencsét próbálnék külföldön, hova érdemes menni? Nyelvismeret szempontjából van egy alap angolom, de lényegtelen, mert ahol a célkitűzés lesz, annak megfelelően akarom elsajátítani a nyelvet, tehát ez az egész terv indulással, jövőre valósulna meg, mert addig képezném magam, adott nyelv B2 fokozatáig legalább. (Én Ausztriára gondoltam esetleg Németországra, de nem tudom ez a legmegfelelőbb-e, itt az volt a szempont, hogy nincs túl messze szerény hazánktól)
2019. márc. 28. 19:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Őszintén, aki itthon nem tud boldogulni, az külföldön sem fog.
2019. márc. 28. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Elsonek probalj meg masik varosokban elhelyezkedni.


Droid munkara mar nemigazan eri meg kimenni.

2019. márc. 28. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
kazahasztán
2019. márc. 28. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Első, akkor ez már egy jó pont, mert én itthon boldogulok, más területen, csak nincs munkalehetőség IT területen szakmával ahol élek.


Második, Pestre gondoltam, ott még munka is lenne, csak lehet, hogy külföldön jobban fizetnék, nem?

2019. márc. 28. 20:15
 5/6 anonim ***** válasza:
IT -val egyre kevésbé éri meg kimenni. Budapesen próbálkozz. Ha ketten tudtok bérelni valami ismerősöddel/dugó pajtival akkor a lakhatás se olyan vészes.
2019. márc. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az előttem lévőt megcáfolom.

Budapest még mindig amolyan fióktelep bedolgozó hely.


Én Írországban dolgozom az IT-ben, írtam privátot.

2019. márc. 29. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!