Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen "ülő" munkák vannak...

Milyen "ülő" munkák vannak amikhez nem kell szakmai végzettség?

Figyelt kérdés

Ülő alatt érten az irodai melókat avagy a félirodai melókat. Olyanokra gondolok, hogy valakinek a keze alá dolgozni, a munkáját segíteni és semmiképp sem olyanokra, hogy ügyfélszolgálat vagy mondjuk telefonos közvetítő. Inkább papírokkal, számokkal és gépen dolgoznék mintsem egy pult mögül beszélnék az emberekhez.

Tudom google jó barátom, próbáltam is, de ezzel hátha megtudok valami újat is.



#ülőmunka #állás #munka #papírmunka #irodai munka #végzettség nélkül #szakmai végzettség nélkül #irodai meló
2019. márc. 29. 08:05
 1/4 anonim ***** válasza:
74%

Betanított ügyintéző


Csak ezekkel az a baj hogy nagyon sok ember ilyenre pályázik. Akinek csak egy sima érettségije van, vagy haszontalan diplomája, szóval az ilyen melók elég "protekciósak".

2019. márc. 29. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
45%
Barmilyen ssc munka
2019. márc. 29. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Utánuk nézek, köszönöm szépen!
2019. márc. 29. 11:01
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ügyfélszolgálat én 4.-et nyomom jó buli ha tudod kezelni a marhákat (persze vannak normálisok is).
2019. márc. 30. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!