Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Blog.hu-s bloggal lehet...

Blog.hu-s bloggal lehet bármilyen módon pénzt keresni?

Figyelt kérdés
Nem igen találom hogyan lehetne google reklámokat elhelyezni blog.hu-n

2019. ápr. 2. 19:26
 1/9 anonim ***** válasza:
32%
Ha tudsz olyan tartalmat eloallitani, amit sokan olvasnak, akkor lehet reklamokat is elhelyezni. Mivel neked az egeszbol csak a 'hogyan lehet penzt szerezni' szamit, a valasz az, hogy nem, nem lehet.
2019. ápr. 2. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Nem igazán tudhatod, hogy nekem mennyire csak a pénz számít, abból hogy feltettem egy ezzel kapcsolatos kérdést.

Értem én hogy a mai influencerek manipulálása érzékennyé teszi az embereket a pénz szóra, de az én kérdésem a következő:


"Hogyan lehetne google reklámokat elhelyezni a blog.hu-n?"


Az hogy nekem az ambícióm csakis a pénz-e, vagy nem, szerintem eléggé lényegtelen jelenleg. Ráadásul nem is tudhatod. Azért erre tudnál válaszolni?

2019. ápr. 2. 19:50
 3/9 anonim ***** válasza:
58%

"Hogyan lehetne google reklámokat elhelyezni a blog.hu-n?"


sehogy.

2019. ápr. 2. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
58%
Be lehet kapcsolni a funkciót de a blog.hu akkor megvámolja a bevételeidet. De amúgy ez már halott dolog, nálam napi több ezres oldalletöltéssel sincs jelentős bevétel. 10 éve ilyen látogatottsággal még egész jó kis jövedelemkiegészítés volt.
2019. ápr. 2. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
69%

" 10 éve ilyen látogatottsággal még egész jó kis jövedelemkiegészítés volt."


Haver uzemeltet egy szakforumot, neki sincs tobb havi parezer egyedi latogatonal, de mivel mind a terulet irant komolyan erdeklodo emberek, a hirdetok nem kis penzt fizetnek, osszejon altalaban a havi egy milla. Csak annyit fejlodott a vilag 10 evvel ezelotthoz kepest, hogy a hirdetok most mar meg tudjak jelolni pontosan, hogy milyen fajta latogatonak jelenjen meg a reklam.

2019. ápr. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
58%
Lehet igen, csak megfelelő mennyiségű látogatottság kell. Viszont az Adsense fizet a legrosszabbul, ha már reklám
2019. ápr. 2. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
58%

Több ezer az gyakorlatilag 0, még jó hogy nem kapsz érte semmit.


Amúgy lehet belőle pénzt csinálni, csak nem sokat.

2019. ápr. 3. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
40%

#5

Aha persze pistike.

2019. ápr. 3. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Sose függj 3. féltől!

Csinál egy saját oldalt (WP, Joomla)! Ha jó és érdekes tartalmat tudsz gyártani bármilyen témában, amire jönnek a látogatók, meg fognak jelenni a hirdetők is. PR cikkért, banner elhelyezésért, hírlevél küldésért több pénzt kérhetsz, mint amennyit az AdSense fizetne a reklámjai kihelyezéséért.

Nekem pár ezres látogatottság mellett Google reklámra csak pár ezer Ft jött be. Egy brókercég meg röhögve fizet tízezreket is reklámért.

2019. jún. 13. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!