Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés

A kérdés

Blog.hu-s bloggal lehet bármilyen módon pénzt keresni?

Nem igen találom hogyan lehetne google reklámokat elhelyezni blog.hu-n

Keress kérdéseket hasonló témákban: AdSense, pénz, fizetés, pénzszerzés, blog

ápr. 2. 19:26  Privát üzenet  

A válaszok
Ha tudsz olyan tartalmat eloallitani, amit sokan olvasnak, akkor lehet reklamokat is elhelyezni. Mivel neked az egeszbol csak a 'hogyan lehet penzt szerezni' szamit, a valasz az, hogy nem, nem lehet.

A válasz 28%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/9Időpont ápr. 2. 19:45 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Nem igazán tudhatod, hogy nekem mennyire csak a pénz számít, abból hogy feltettem egy ezzel kapcsolatos kérdést.

Értem én hogy a mai influencerek manipulálása érzékennyé teszi az embereket a pénz szóra, de az én kérdésem a következő:

"Hogyan lehetne google reklámokat elhelyezni a blog.hu-n?"

Az hogy nekem az ambícióm csakis a pénz-e, vagy nem, szerintem eléggé lényegtelen jelenleg. Ráadásul nem is tudhatod. Azért erre tudnál válaszolni?

# 2/9Időpont ápr. 2. 19:50 Privát üzenet

"Hogyan lehetne google reklámokat elhelyezni a blog.hu-n?"

sehogy.

A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/9Időpont ápr. 2. 20:06 Privát üzenet
Be lehet kapcsolni a funkciót de a blog.hu akkor megvámolja a bevételeidet. De amúgy ez már halott dolog, nálam napi több ezres oldalletöltéssel sincs jelentős bevétel. 10 éve ilyen látogatottsággal még egész jó kis jövedelemkiegészítés volt.

A válaszíró 56%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/9Időpont ápr. 2. 20:08 Privát üzenet

" 10 éve ilyen látogatottsággal még egész jó kis jövedelemkiegészítés volt."

Haver uzemeltet egy szakforumot, neki sincs tobb havi parezer egyedi latogatonal, de mivel mind a terulet irant komolyan erdeklodo emberek, a hirdetok nem kis penzt fizetnek, osszejon altalaban a havi egy milla. Csak annyit fejlodott a vilag 10 evvel ezelotthoz kepest, hogy a hirdetok most mar meg tudjak jelolni pontosan, hogy milyen fajta latogatonak jelenjen meg a reklam.

A válasz 70%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 63%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/9Időpont ápr. 2. 21:29 Privát üzenet
Lehet igen, csak megfelelő mennyiségű látogatottság kell. Viszont az Adsense fizet a legrosszabbul, ha már reklám

A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/9Időpont ápr. 2. 23:03 Privát üzenet

Több ezer az gyakorlatilag 0, még jó hogy nem kapsz érte semmit.

Amúgy lehet belőle pénzt csinálni, csak nem sokat.

A válaszíró 47%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/9Időpont ápr. 3. 08:44 Privát üzenet

Aha persze pistike.

A válasz 41%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 56%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/9Időpont ápr. 3. 10:20 Privát üzenet

Sose függj 3. féltől!

Csinál egy saját oldalt (WP, Joomla)! Ha jó és érdekes tartalmat tudsz gyártani bármilyen témában, amire jönnek a látogatók, meg fognak jelenni a hirdetők is. PR cikkért, banner elhelyezésért, hírlevél küldésért több pénzt kérhetsz, mint amennyit az AdSense fizetne a reklámjai kihelyezéséért.

Nekem pár ezres látogatottság mellett Google reklámra csak pár ezer Ft jött be. Egy brókercég meg röhögve fizet tízezreket is reklámért.

A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/9Időpont jún. 13. 10:43 Privát üzenet
Rejtvényjáték 728x90

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Tagja valaki a CAWI Nagymintának? Kapott már bármilyen utalványt?
Milyen akár önkéntes akár bármilyen munkák vannak karácsonykor és újévkkor?
Szerintetek ha itthon főállásban táppénzen tartózkodom 1 hónapig kb és mellette külföldön dolgozom mondjuk angliában, az kiderülhet e oly módon hogy Anglia bármilyen értesítést...
Miért van az, hogyha egy jövendőbeli közgazdász, orvos, ügyvéd, mérnök, óvónő, pszihológus (vagy bármilyen másik munka) keresetre rákérdez valaki gyakori kérdésen, mindenki...
Észlelhető-e bármilyen fejlődés a magyar munkaerőpiacon, vagy a munkáltatók még mindig azt hiszik,10-20 évvel ezelőtt van?
Balatoni munka nyárra? Vagy bármilyen nem diák nyári munka? Hol keressem?

Kérdések az Üzlet és pénzügyek rovatbólKérdések a Karrier, fizetés rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!