Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mik a reális esélyeim kezdő...

Mik a reális esélyeim kezdő autószerelőként?

Figyelt kérdés
Van fix állásom, masodallaskent csinálnám elfekvo időben. Világ életemben hobbim volt, viszont most lenne lehetőségem ingyen megcsinalni a szakmát estin.. Érdekel is, és szívesen csinálnám egyéni vállalkozóként, másodállásban. Mennyire életszerű ez? Mennyire lehet nyereséges?, szerszamaim stb van, de pl helyem nincs, max szülői háznál... Egy efféle vállalkozás beinditasa mennyire költséges?

2019. ápr. 3. 14:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Ahhoz, hogy önállóan csináld, lehet, hogy kell mesterlevél, ami nem olcsó mulatság. Érdeklődj utána! És azért rendes hely is kellene.
2019. ápr. 3. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Így, odahaza maszekolgatni nem nyerő. SOK pénz kell a papírokhoz és a gépekre.

Inkább másik műhelybe menj.

2019. ápr. 3. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
50%
Leírnád nekem, hogy hol tudod lerakni estin? Akár privátba is jó nekem.
2019. ápr. 3. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem amiket meg tudsz csinálni ismerősöknek ugy kezdd es vegyel belole mindig szerszámokat stb. Szépen lassan haladj es akkor menni fog, nem tudom mennyi egy műhely ára vagy bérleti díja de ha addig el jutsz ugyis tudsz majd mérlegelni.


Szerintem megéri belevágni, jó autoszerelő ritka, főleg aki emberi áron dolgozik pedig abbol is bőven nagyon jol meg lehet élni.


Sok sikert ! Egy hozza nem értő :)

2019. ápr. 3. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!