Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Külföldi munka ismeretség...

Külföldi munka ismeretség nélkül felejtős?

Figyelt kérdés

Külföldön keresek munkát, minden tőlem telhetőt megteszek. A magyar közvetítők fűt-fát ígérnek, de egyszerűen semmi. Hiába küldöm el mindenhova az önéletrajzot, ha keresnek is a gyakorlatban nem foglalkoznak vele. Mindenki megy külföldre dolgozni és sikerül is nekik. Mi lehet a titka?


Arrogáns, kioktató, lehurrogó kommenteket nem kérek!



2019. ápr. 4. 16:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom milyen szakmában keresgélsz milyen nyelvtudással.

A magyar közvetők egyébként mindenkit lehúznak én eggyel sem állnék szóba.

Inkább ismerős vagy kinti hirdetés.

2019. ápr. 4. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az összes ismerősön kinti, komoly cégek oldalain keresett és talált melót.
2019. ápr. 4. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
97%
Ott cseszed el hogy közvetítőkben gondolkodsz
2019. ápr. 4. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
92%
Jelentkeztem egy állásra a szakmámban, be hívták elbeszélgetésre meg (nevezzük) próbamunkára. Megfeleltem, megkérdezték hogy megy-e a német, igen. Közölték hogy jó megfelel minden egy a probléma németországba lenne a munka. Igent mondtam rá... ennyi... Ahogy fentebb írták magát a céget keresd fel ne közvetítőt.
2019. ápr. 4. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Nekem nincs kinti ismerősöm, aki segítene. A mai világban minden ezen alapul. Csak az boldogul, akinek van megfelelő ismeretsége.
2019. ápr. 6. 15:04
 6/15 anonim ***** válasza:
87%
Még meg sem volt a szakmám, már volt munkahelyem, és nagyon örültem neki. Két évig húztam is ott, tetszett a hely többé - kevésbé, és eltudtam képzelni hogy sokáig ott maradjak, viszont a hónap huszadik napja körül nem volt már semmi pénzem, alig volt mit főzni, és munkába alig tudtam eljutni. Megelégeltem és kerestem egy jó állást Németországban, másnapra már le is beszéltem az ottani üzemvezetővel, hogy megyek. Előtte nap bevásároltunk egy hónapra a feleségemmel, hogy legyen minden otthon nekik, és elmentem Németországba a maradék 30 ezer forintomból, és egy teli tank benzinnel egy rozsdás 27 éves opellel. Nagyon pozitív volt ahogy fogadtak, még egy kevéske pénzzel is segítettek hogy legyen miből élnem az első fizetésig, amit nem kellett visszaadjak. Egy hónapra rá kihoztam a családom az új albérletbe. Ez 4 éve lassan, még mindig ugyanott vagyok, ahova kijöttem, megbecsülnek, megfizetnek, és nyugodtan tudjuk élni az életünket. Nem máról a holnapra, hanem jelentős tartalékot halmoztunk fel, van egy új autónk, és boldogak vagyunk. Nem is vágyódunk vissza többé.
2019. ápr. 13. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
52%
Nekem is segített egy pasi, úgy jutottam ki külföldre. Pénzt kert de megérte nekem és nem is sokba került. Azóta kint elek külföldön :)
2019. ápr. 14. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha van egy jó végzettséged illetve egy jó nyelvtudásod, akkor nincs szükség protekcióra.
2019. ápr. 15. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, épp csak a lényeget nem írtad le: van-e valamilyen szakképzettséged és nyelvtudásod (ha igen, milyen szintű?)

Képzettség és nyelvtudás nélkül valóban nehéz.

2019. ápr. 16. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Segítek, mert en sokaig dolgoztam kulfoldon.

Felveszed.a kapcsolatot egy vagy tobb kulfoldi munkakozvetitõvel. Elkuldodaz oneletrajzod, es.majd.hivni.fognak amikor nekik kell ember.

En hollandiab.dolgoztam mindig helyi munkakozvetiton keresztul es.volt.munkamhála Istennek

2019. máj. 16. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!