Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Segítene valaki nekem megírni...

Mirzaa kérdése:

Segítene valaki nekem megírni az önéletrajzom és a kísérőlevelem amivel tuti felvesznek a H&M-hez? ( vagyis elérem, hogy kiválasszanak )

Figyelt kérdés

Szakmai tapasztalatom nincs így nem tudom hogyan írjam meg!

Részmunkaidőben szeretnék dolgozni

Ismertek vkit aki a H&M-nél dolgozik ?



2019. ápr. 4. 19:28
 1/3 TappancsMancs ***** válasza:
Keress rá neten, mert nagyon sok jó infó van önéletrajz és kísérőlevél írásról. Ilyen átfogóan nem érdemes írni tanácsot sem, mivel eléggé sokrétű dolog. Vannak önéletrajz író és tanácsadó cégek is, ezt is találsz a neten, de az nem éppen olcsó mert van vele munka is.
2019. ápr. 5. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
92%
H&M-be kb. bárkit felvesznek, mint az összes többi hasonló hulladék helyre, aki jön gombokért dolgozni.
2019. ápr. 5. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tartalmas gyakorlati tancsácsot! Tapasztalat ,hogy bárkit felvesznek ? ;)
2019. ápr. 6. 08:17

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!