Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Tudnátok tanácsot adni egész...

Tudnátok tanácsot adni egész alakos önéletrajz fotohoz? Itt milyen beallas lenne előnyös? A wizz airhez szeretnék jelentkezni stewardessnek.

Figyelt kérdés

2019. ápr. 4. 20:57
 1/6 anonim ***** válasza:
75%
Tokmindegy, csak azt akarjak latni, hogy nem vagy kover, csak ezt nem irhatjak igy ki. :)
2019. ápr. 4. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Akkor esélyes vagyok az 55 kilommal 😂
2019. ápr. 4. 21:47
 3/6 anonim ***** válasza:
Akkor nem lesz orrnehéz tőled a repülő.
2019. ápr. 4. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
91%
Én nem spórolnék ezen, menj egy fotóshoz, csinál 1-2 jó képet rólad, előnyösen be tud állítani. Önéletrajzhoz én is csináltam pár profi képet, igazolvány szerűt is, nem került sokba (2500at kértek tőlem) és sokkal igényesebben mutat egy önéletrajzban, mint egy tipikus fehér fal előtt pózolós.
2019. ápr. 5. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :)
2019. ápr. 24. 12:34
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is egy fotós meglátogatását javaslom, mondjuk egy mini portrésorozat vagy CV fotózás reális ára kb. a 15-20xosa annak amit itt írt valaki de ennyit gondolom megér az, hogy komolyan vegyenek.
2019. ápr. 24. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!