Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Skociaban ezt megtehetik?

Skociaban ezt megtehetik?

Figyelt kérdés
1 hete erkeztem egy skot pubba,mint general assistant,ugyebar minimal beren vagyok..viszont a helynek a managere nem tud heti 40 orat biztositani. Tehat alig kapok fizetest,persze ezt mit sem tudtam..Kerdes miert hivtak ide,ha ennyire nincs munka,illetve van a briteknel olyan torveny ami garantalja a minimum 40 ora munkavegzest egy adott helyen..remelem erthetoen fogalmaztam.koszonom ha segitetek.

2019. ápr. 5. 20:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
93%
Megtehetik. De nem kötelező ott dolgozni!
2019. ápr. 5. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
koszi,ezt kepzeld en is tudom. engem inkabb az erdekelne miert hivtak ide. te tudod
2019. ápr. 5. 20:58
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen, meg. Nagyon sok helyen az UK-ban, létezik az ún. 0 órás szerződés. Így amennyire igény van a munkádra, annyit keresel. Ha egy héten nem kell a munka, a hivatalos béred is 0. Teljesen törvényes dolog ez. (Lázadnak ellene itt is sokan, de törvényes)
2019. ápr. 5. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Nincs garantált heti 40 óra. Nem véletlen van a minimálbér is órabérben megadva.
2019. ápr. 5. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
oke,koszonom a valaszokat. tehat ez termeszetes.letezo dolog..elnezest nem magyar a billentyum. tehat hangsulyozom tudom,hogy nem muszaj itt dolgoznom,mondjuk a staff room ingyenes.. megvarom a fizetest aztan meglatom,en ha kapnek 1000 fontot azzal is ellennek..de azert bosszant a dolog,azt hittem napi 10 12 orat fogok nyomni,a penz miatt is jottem
2019. ápr. 5. 21:04
 6/14 anonim ***** válasza:
84%
Sok helyen megteszik. Pl karácsony előtti időkben mindenkit felvesznek csomagfutárnak.....heti 60-70 óra is megvan. Jól keresel. De ünnepek után, nem adnak melót, nincs pénzed sem. Sajnos ez ilyen. Munkaadókat segítik ezzel hogy üresjáratot ne kelljen fizetniük
2019. ápr. 5. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Termeszetesen megtehetik
2019. ápr. 5. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
56%

" Pl karácsony előtti időkben mindenkit felvesznek csomagfutárnak.....heti 60-70 óra is megvan."


Az is egy ****** lehet aki elmegy csomagfutárnak ünnepek előtt :D

2019. ápr. 5. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
lehet itt meg nem indult a szezon,azert van ilyen keves oram hahahaha...hat igen,itt sem fenekig tejfel az elet,meg a vegen az embernek nem lesz penze haza sem mennie..ha sokaig huzza igy az ember
2019. ápr. 5. 22:27
 10/14 anonim ***** válasza:
75%
keresel masodallast, ezt igy szoktak megoldani.
2019. ápr. 6. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!