Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Valaki a profession.hu-n...

Valaki a profession.hu-n keresztül talált már állást?

Figyelt kérdés

Elég sok helyre adtam be a jelentkezésemet a profession.hu-n keresztül, de 15-ből jó, ha 1-nél írtak vissza, hogy nem lettem kiválasztva. De senki semmi visszajelzést nem adott.

Meg hiába töltöttem ki magamról minden infót, alig nézték meg páran.

Illetve onnan is sokszor a cég saját honlapjára átirányít, ahol újra kell jelentkezni.

Saját tapasztalatból még mindig célra vezetőbb megoldás a cégek honlapján keresztül keresgélni, illetve a cégeket megkeresve érdeklődni.



2019. ápr. 6. 14:44
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
39%
Gondolom külföldi állást keresel. Ismeretség nélkül jóformán lehetetlen normális külföldi munkát vállalni.
2019. ápr. 6. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
74%
En eddig 3 szor
2019. ápr. 6. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
78%

Egy ismerősöm épp állást keres (diplomás, irodai melót keres), 1 év óta a profession-ön keresztül nem hívták interjúra egyszer sem. Minden más álláskereső portállal több szerencséje van, még a közigállással is esélyesebb volt,hogy behívják.


Én nem keresek aktívan állást, csak fel töltve a Cv-m és ott frissítgetem, (mert hátha), de fél év óta alig néz rá valaki, de régebben is csak biztosítók hívtak fel jutalékos melót ajánlgatva.

2019. ápr. 6. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
69%
200 jelentkezést biztos leadtam, 2 munkahelyem volt rajta keresztül. Utóbbinál még mindig ott vagyok, mert eléggé jó hely.
2019. ápr. 6. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Nem külföldi munkát keresek, belföldön.

Szerencsére találtam, de nem a profession.hu-n keresztül, hanem az adott céget felkeresve.

Én azt tapasztalom, hogy alig páran néznek rá. Kb csak arra van az oldal, hogy ott a hirdetést felteszik, de attól ugyanúgy a cég honlapján kell jelentkezni.

Másik ismerősöm is járt úgy, hogy hiába volt feltéve neki mindene, meg hiába voltak értesítések beállítva, sokszor teljesen más munkakörről kapott értesítést. Illetve ő is úgy talált munkát, hogy közvetlenül kereste fel az adott céget, nem pedig más honlapról jelentkezve sikerült neki.

2019. ápr. 6. 16:45
 6/16 anonim ***** válasza:
27%
4x találtam ahol dogloztam is. Legjobb oldal.
2019. ápr. 6. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a profession statisztikája:

245 alkalommal jelenítettük meg a munkaadó kereséseiben

2 munkaadó tekintette meg az önéletrajzát

2 munkaadó töltötte le az önéletrajzát


egyszerűen nem értem, hogy megjelenik, de mégsem kattintanak az önéletrajzomra.

Szerintem érdemes ezt az oldalt figyelni, ez is egy lehetőség, az egyiknek sikerül, a másiknak másik oldalon sikerül. Az biztos, hogy csak álláskereső oldalakra hagyatkozni nem elég, kell magunktól is jelentkezni a cégek honlapján.

2019. ápr. 6. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Mondjuk ha nem hivnak be az nem az oldal hibája
2019. ápr. 7. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Nem azzal van gond, hogy nem hívnak be. Mert nyilván nem kötelező behívni csak azért, mert jelentkeztem.

Hanem, hogy semmi visszajelzést nem kapok, mintha meg se nézték volna a jelentkezésemet.

Szerintem sok embernél azért ez frusztráló lehet, hogy még egy nemet sem kap, hanem, mintha csak az éterben eltűnt volna minden.

2019. ápr. 7. 13:18
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Kb 15 helyre jelentkeztem a profession-on keresztül, 1 hívott interjúra, meg kb 2 küldött nem rám esett a választásos választ. Az interjús helyen sem rám esett a választás, de nem is bántam, vállalhatatlan lett volna a munkaidő.
2019. ápr. 7. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!