Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Bankban Front Office-ban...

Bankban Front Office-ban milyen az élet? Leírnátok a tapasztalatokat és véleményeket?

Figyelt kérdés

A Széchényi Kártya programban dolgoztam, mint hitelügyintéző. Viszont itt nem jól alakultak a dolgaim.

Próbálkoztam bankoknál KKV-ra, mert a vállalkozások hitelezése izgalmasabb és több pénz is van benne, viszont oda kell diploma (hiába abszolváltam, nincs nyelvvizsgám így kiestem a körből)


A jelenlegi végzettségemmel + tapasztalatommal a front office-ba mint lakossági ügyfelező elméletileg okés lehetek.


Viszont itt kb 130-140 körül kapnék úgy saccolom.

Munkaidő: ha 8 órát van nyitva a bank, akkor előtte utána is úgy tudom ott kell lenni, sőt hétfőn szinte mindenhol hosszított nyitvatartás van. 52 óra egy héten.

durván 204 egy hónap alatt. A legutóbbi munkahelyemen 140 óra körül dolgoztam, és 140 ezer körül vittem haza (viszont jutalékos rendszerben dolgoztam)


Bár mivel nincs társaságom, és olyan hobbim van amit este szoktam (foci, konditerem) így délután így is úgy is csak gépezek és sorozatokat nézek. Általában ilyenkor érdemi szellemi munkára (pl. tanulás) alkalmatlan vagyok.

Itt csak valami belső képzésen keresztül tudnék feljebb kerülni.


Vagy elmegyek valami tróger melóra, pl gyárba ahol van éjszakázás. Dolgoztam már ilyen helyen, fix 8 órás, időben kevesebb (160 óra). És az éjszakai műszakban simán lehetne tanulni is, mert a főnökök nincsenek bent. Lenyelvvizsgáznék.

Mert fizikai meló mellett szerintem könnyebb.

Ezt tudom milyen.


Viszont az eredeti kérdés a front office lakosság, lehet tök laza lenne a vállalati ügyfelezés után. Itt vagy ezer féle dolgot vizsgáltunk.

Lakosságnál, meg gondolom KHR, lemásolom az okmányait, jövedelemigazolást kérek, aláíratom a szerződést, meg kereszttértékesítéssel rábeszélem mindenre amit alapból nem szeretne. Ez igazából menne.

Csak kérdés vannak e még ezen kivül más feladatok?

Pl. zárás után mi lehet? Mert ha a főnök dumál és csak azt kell meghallgatni azzal nincs gond? de ha még 1 órán át gépelni kell valami marhaságot az gáz.

A háttérmunkát nem szeretem.

Igazából annyi az erősségem, hogy jól nézek ki, ápolt, nagyon kedves és udvarias vagyok, meg otthon vagyok a banki dolgokban. És kéne valami meló ami bejelentett fizet, van előrelépés, és ne nagyon keljen mozogni.

+ ha valami belső képzés lenne, amivel pár év múlva jobban kereshetek.


26 F



#bank #ügyintéző #frontoffice
2019. ápr. 7. 00:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Plot twist: Miért nem csinálod meg a nyelvvizsgát?
2019. ápr. 7. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

" jól nézek ki, ápolt, nagyon kedves és udvarias vagyok"


Meg nagyon szerény is...

2019. ápr. 7. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Mert ha reggeltől estig dolgozok (nálam már 5 óra este)

és még utána elmegyek edzőterembe, este vacsorát készítek, fürdés és minden egyéb.

Akkor 9 kor én már nem fogok nekiülni, ugyanis mentálisan és fizikálisan is kész vagyok.

2019. ápr. 8. 17:27
 4/8 anonim ***** válasza:
Ez nem érv, rengetegen tanulnak munka mellett. Kapd össze magad, ha meglenne a papír akkor sokkal több lehetséged lenne a munkaerőpiacon
2019. ápr. 8. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

engem nem érdekel más

nekem vashiányom van, nem vagyok energikus

nem szexelek, ami szintén csökkenti az energia szintet


szóval nekem egyik fülemen bemegy az hogy kapd össze magad meg egyéb bullshitek.

2019. ápr. 8. 20:00
 6/8 anonim ***** válasza:
Alapvetően egy szó van arra, aki végig küzdi magát az egyetemen, de képtelen letenni egy nyelvvizsgát: vesztes.
2019. ápr. 8. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
3: Az még nem jutott eszedbe, hogy az edzőterem meg a főzőcskézés helyett tanuljál??
2019. ápr. 9. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Nem, mert szellemileg kimerít

de egyébként inkább elmegyek mosogatni vagy bármit, csak szemmemileg ne legyek leterhelve, és tudjak még gondolkodni munka után is

akkor letudom tenni

2019. ápr. 9. 14:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!