Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Diplomás nőként br.320. 000...

Diplomás nőként br.320. 000 elfogadható fizetés?

Figyelt kérdés

Eddig a környezetem mindig piszkált, hogy menjek el jobban fizető állásba. Bár fogalmam sincs, hogy mi az az állás, ahol jól ki tudnám használni a képességeimet és jól meg is fizetnék, biztos van ilyen. Viszont ragaszkodom hozzá, hogy hasznos munkát végezzek (ahogy most is) és hogy viszonylag szabad legyen a beosztásom (ahogy most is). Úgyhogy én eddig a jelenleginél majdnem százezerrel alacsonyabb fizetésemre úgy tekintettem, hogy "fizetek" a szabadságomért és azért, hogy olyan munkát végezzek, ami öröm, s ehhez jön, hogy a kollégák is kedvesek és támogatóak, ami sajnos nem alapértelmezett minden munkahelyen.

Viszont mielőtt most ennyire emelkedett volna a fizetésem, már nagyon gondolkodtam azon, hogy mégis kinézek a munkaerőpiacra. De ha ez a fizetés már elfogadható jövedelemnek számít, akkor ezt jegelném.


2019. ápr. 7. 13:12
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Ha elégedett vagy vele és viszonylag anyagilag is kijössz, én nem váltanék külső nyomásra. Én csak bruttó 300-at kapok, viszont a munkakörülmények nagyon jók, a kollégák jók, maga a munka jó, jut elég szabadidőm mindenre, amit szeretnék.


Ha váltanék netán, lehet én is tudnék többet keresni, de az egyéb feltételek nem biztos, hogy ugyanúgy teljesülnének.


Meg kell becsülni a jó helyeket, akkor is, ha nem fizetik halálra az embert.

2019. ápr. 7. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
70%

Szerintem kevés.

De függ a területtől, tapasztalattól, diplomától is.



Én kezdőként, teljesen friss diplomásként kerestem ennyit 5 éve.Manapság ez inkább gyakornoki fizetés.

2019. ápr. 7. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
35%
Doktorid van nanotechnológiából, vagy óvónő képzőben voltál?
2019. ápr. 7. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
28%

Nem mindegy hol van ez a fizetés: Bp vagy Csajágaröcsöge?

Mi a diplomád? Szoc. gondozó vagy 6 nyelven beszélő jogász?


Mert 1. esetekben jó a fizud, 2. esetekben meg nézz másik állás után!

2019. ápr. 7. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
32%

Nem látok a fejedbe, nem tudok írás alapján elemezni, nem ismerlek.


Felületes a kérdésed.

2019. ápr. 7. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Ferfikent is.
2019. ápr. 7. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
(Reál területen helyezkedtem el kutatóként, ha ez bárkin segít abban, hogy választ adjon. Szerintem pedig sokat elárul a fogalmazás, helyesírás az ember gondolkodásáról, képességeiről is, köszönöm az ítélkezéstől mentes, hasznos válaszokat.)
2019. ápr. 7. 20:00
 8/21 anonim ***** válasza:
41%

Budapesten rohadt kevés, északkeleten meg elég jó. A kutatót kérlek definiáld pontosabban, mert például gyógyszerkutatásokban rengeteg pénz van, MTA fizikusként meg éhezés.


Valószínűleg kereshetnél sokkal jobban, én ennek majdnem a tripláját viszem haza, pedig végzettségem szerint bölcsész volnék.

2019. ápr. 7. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
nekem jó a bruttó 260 is. Amúgy meg kit érdekel mások véleménye csináld azt amit jónak látsz.
2019. ápr. 7. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
27%

Ha valóban elárul az adott írás az író gondolkodásról, képességeiről, akkor ez nem az a kérdés.


Elég gyerek szintű, az élet terén tapasztalatlan, önbizalom hiányos, a mások véleményére többet adó ember benyomását kelti ez a kérdés.


Bocs.

2019. ápr. 7. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!