Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen összegű megtakarítás...

Milyen összegű megtakarítás minősül kiemelkedőnek Magyarországon?

Figyelt kérdés

Pár milliója manapság mindenkinek van, mennyi az az összeg ami átlag feletti?


10-20-50-100 millió?



2019. ápr. 7. 19:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
77%

"Pár milliója manapság mindenkinek van"


Na azért én ilyen kijelentést nem tennék. Tudod mennyi ember van aki hónapról hónapra él?

2019. ápr. 7. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Biztosan ők is tele vannak milliókkal.

[link]

2019. ápr. 7. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Itt egy ábra. Erről rájössz te magad is:

[link]

2019. ápr. 7. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
0%
100 000 már jónak számít, magyarok nem tudják beosztani a pénzt,
2019. ápr. 7. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
84%
havi 100-130ezret elég nehéz is beosztani egy hónapra.
2019. ápr. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

nekunk jelenleg 4 millio korul van megtakaritasunk.de 3 eve vettunk lakast kp ra,es mar 2,5 milliot rakoltottunk a 3 ev alatt.

barati,rokoni korben talan anyoseknak es sogornomeknek van tobb.

havi 550-600 az atlag keresetunk,evente 3x plusz 150-200 paromnak,+havi kb 50 ezer cafeteria szepkartyara.emellett parom maszekol is hebe hoba,ez teljesen valtozo osszeget hoz be.volt mar evi 3 millio es alig 1 millio is.

a 3 gyerekre jaro adokedvezmenyt nem szamolom bele,az kulon megy egy szamlara.

fiatalok,30 es 33 evesek vagyunk.

ugy gondolom az amit irtal,hogy par millioja mindenkinek van eleg nagy tulzas.sokan orulnek ha van 1-200 ezer forintjuk pluszba.ebbol sokan ezt az osszeget nyaron el is nyaraljak es kezdik elolrol osszekuporgatni a kovetkezo nyaralasra.

sok embernek budos a munka,0 meloert akarnak fel millios fizetest.ha eppen van akkor szorjak,nem gondolnak a jovore.

szuleim is ilyenek voltak,50 felett vannak es mara eljutottak odaig,hogy a rengeteg adossaguk miatt az egyszem lakasukat is el kellett adniuk par eve,es azota alberletrol alberletre vandorolnak.pedig mikor kicsi voltam nagyon jol eltunk,apum kulfoldon dolgozott.siman osszeszedhettek volna 1-2 plusz lakas arat.ehelyett elszortak mind...

2019. ápr. 7. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
12%
Szerintem az atlag feletti az mar inkabb milliárd
2019. ápr. 7. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
34%

"Szerintem az atlag feletti az mar inkabb milliárd"


Magyarországon szerintem már 100 millió+ megtakarítással is bőven átlag felett vagy. Sőt lehet 50-nel is...

2019. ápr. 8. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
A szeretlekmagyarország szerint átlagosan 4.1 millió Ft megtakarítás jut minden felnőttre. Szóval akinek efölött van az már kiemelkedő.
2019. ápr. 8. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Kiemelkedőnek szerintem 10 millió felett, átlag felettinek pedig 5 milliótól számít.

A legtöbben hónapról hónapra élnek, és nem feltétlen csak azok akik minimálbérből tengődnek. Jó keresettel is lehet nélkülözni, ha az ember nem tudja vagy nem jól osztja be a pénzét.

2019. ápr. 8. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!