Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Banki, pénzügyi területen ki...

Banki, pénzügyi területen ki adja most a legjobb IT fizukat Magyarországon?

Figyelt kérdés
Blackrock, Morgan, MSCI? Vagy más?
2019. ápr. 10. 21:52
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Nem a Morgan, az fix...
2019. ápr. 10. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
0%
Ezek egyike sem, hehe.
2019. ápr. 10. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Interactive brokers.
2019. ápr. 11. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
26%
De egyebkent nem hasznos a kerdes igy, mert ha atlagosan X ceg Y-nal kevesebbet fizet, de te joval atlag feletti kepessegu ember vagy, akkor X-nel is jol keresnel.
2019. ápr. 11. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Hát én most Svájcban dolgozom, banki területen, elég komoly cégektől vannak referenciáim, úgyhogy talán tudok a magasabb tartományban keresgélni.


Még mielőtt valaki megkérdezi, hogy akkor mi a fenének akarok visszamenni, leginkább magánéleti okokból merült fel ez a dolog.

2019. ápr. 11. 11:55
 6/19 anonim ***** válasza:
15%
Ha Svajcban dolgoznal, akkor lennel annyira tajekozott, hogy tudd, hogy itthon nem a penzugyi/banki cegek fizetnek a legjobban penzugyi/banki teruleten.
2019. ápr. 11. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Drága szívem, mégis honnan a retekből kellene nekem tudnom, hogy ki hogy fizet Magyarországon, amikor nem ott élek? Ilyen erővel megkérdezhetnéd, hogy ugyan miért nem ismerem a Burundi fizetési viszonyokat. A Svájciakat ismerem, mert itt élek....
2019. ápr. 11. 13:43
 8/19 anonim ***** válasza:
15%
Nem valoszinu sem az, hogy egy Svajcba kerultel ki anelkul, hogy valamelyik budapesti multinal lehuztal volna par evet, sem az, hogy odakint ne dolgoznal olyanokkal, akik budapesti multitol kerultek at oda. Sorry, santit a sztorid.
2019. ápr. 11. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Bármilyen hihetetlen, nemcsak az EPAMmal és társaival lehet kijutni...én közvetlenül pályáztam meg egy zürichi állást és felvettek, mert pont értettem ahhoz a technológiához, ami ott kellett.


Amúgy meg mindez nyolc éve volt, hadd ne mondjam, mennyit változott azóta a világ. Olyan cégek vannak Magyarországon, amiknek 8 éve még hire hamva se volt.

2019. ápr. 11. 15:04
 10/19 A kérdező kommentje:
Amugy tényleg érdekes, de egy büdös percig nem dolgoztam Budapesten. Egy kis vidéki cégtől dobbantottam először egy másik europai országba, ott egy fintech startupnál dolgoztam egy ideig, aztán onnan tovább Zürichbe.
2019. ápr. 11. 15:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!