Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ti maradnátok ilyen közegben?

Ti maradnátok ilyen közegben?

Figyelt kérdés

Nos a munkáltatómról azt kell tudni, hogy előszeretettel csinálja azt, hogy a feleslegessé vált munkaerőt áthelyezi olyan munkakörbe, ami vagy degradáló, vagy az illető nem képes megfelelni az adott elvárásoknak. De ugyanez van akkor, hogyha valakinek nem tetszik a pofája.

Nekem évelején jelentette be, hogy majd átkerülök olyan munkakörbe amiről biztosan tudom, hogy nem felelnék meg az ottani elvárásoknak mivel nincs hozzá a lexikális tudásom és tapasztalatom ami az elvárt lenni.

Idő közben az én helyemre pedig az egyik rokonát treniroztatja ki, hogy képes legyen a feladataimat átvenni. Mivel az én pozícióm tulajdonképpen bizalmi pozíció is.

Előzmény, hogy fél éve elkövettem egy apró hibát ami majdnem fatális lett, ami majdnem az állásomba került és a bizalom megrengett.

Ti mit tennétek a helyemben?

Rokon ősszel fogja megszerezni a pozihoz szükséges szakképesítést...



2019. ápr. 11. 13:47
 1/9 A kérdező kommentje:
Bocsánat kimaradt, hogy *előszeretettel mondatja úgy fel a nem kívánatos munkavállalóit...
2019. ápr. 11. 13:50
 2/9 A kérdező kommentje:
Kezdjek el takarékoskodni és készülni a munkanélkülis korszakra?
2019. ápr. 11. 13:51
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Most mi a kérdés?

Miért nem böngészed az álláshirdetéseket? Van egy egész tavaszod és nyarad megtalálni az új helyet.

2019. ápr. 11. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hogy ilyen jelek és információk mellett keresnem kellene-e új állást és, hogy ti a helyemben mit tennétek?!
2019. ápr. 11. 15:10
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Munkahelyváltás; of course.
2019. ápr. 11. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Tegyük fel, hogy itt olyan jól keresek, hogy nehezen találnék még egy ilyen jól fizető állást.

Ilyen esetben meddig érdemes húzni a munkahelyváltást ?

Mondjuk folyamatosan adjam le a jelentkezéseimet, de csak amikor már biztos jelei mutatkoznak, hogy kitennének a cégtől akkor élesítsem a felmondásom?

2019. ápr. 11. 16:51
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, jelentkezz folyamatosan, próbálj meg interjúkra járni közben, amint megvan az új helyen a szerződés dobbants a régiről, amint lement a felmondási idő.
2019. ápr. 11. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen kezdj el keresni új munkahelyet, még bőven időben vagy.
2019. ápr. 12. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, igazság szerint műszaki területre helyeznének át ügyviteliről.

Kézzelfogható műszaki tudás hiányában ez így szerintetek is aggályos lehet szempontomból?

2019. ápr. 12. 12:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!