Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Önéletrajzi fotó Debrecenben?

Önéletrajzi fotó Debrecenben?

Figyelt kérdés

Hol lehet igényes önéletrajzi fotót csináltatni Debrecenben?

Interneten feltüntetett helyeken 10-20 ezret elkérnek. 5000 forint még oké lenne.



2019. ápr. 12. 08:56
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Önéletrajz fotó???


Az nem sima igazolványkép?


Amúgy meg egy sima fehér fal, és egy jó mobil, és anyád lő egy fotót. Számítógépen meg kivágod méretre.

2019. ápr. 12. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod!

Nem igazolvány kép.

Igazából nem szeretnék homemade képet készíteni, mert észreveszik egyből.

Egyébként én nem vagyok a fotó híve, mert szerintem rohadtul diszkriminatív. Nem azért mondom, mert csúnya vagyok, és vállalhatatlan az arcom. Nem olyan munkára jelentkezek, ahol barmit is szamítana a szépség meg a külső. Itt Magyarországon divat még ez a szokás, máshol már rég nem kérnek.

De mivel így nagyobb az esély, hogy behívnak, ezért szeretnék csináltatni.

De

2019. ápr. 12. 10:43
 3/6 anonim ***** válasza:

#1:


Anyám csinált fotót rólam a mobiltelefonjával. Olyan borzalmas, homályos fotó lett, hogy az hihetetlen. A Huawei már csak ilyen, igazi kacat.

2019. ápr. 14. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Halközben van egy fotós, én ott csináltattam régebben.
2019. ápr. 19. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm ☺️
2019. ápr. 20. 12:18
 6/6 anonim ***** válasza:
44%

Milyen Huawei teloja van anyudnak? Ha 2014ben vette 50 ezer alatt, akkor ne csodálkozz, hogy homályosan csinál....

En tavaly vettem az enyémet, nem olcsón és szuper képet csinál.

2019. ápr. 25. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!