Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés

A kérdés

Milyennek számít az alábbi fizetés, az alábbi paraméterek mellett? (Átlagos/átlag feletti/alatti? )

25 éves vagyok, egy éve fejeztem be az egyetemet (MSc). Pénzügyi szektorban dolgozom Budapesten, és most emelték meg a fizum br. 650e-re. Kb. másfél éve dolgozom. Ez így kb átlagos, vagy átlag feletti szerintetek?

ápr. 12. 19:41  Privát üzenet  

A válaszok
1 2
egy idióta vagy

A válasz 71%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 62%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/13Időpont ápr. 12. 19:44 Privát üzenet
Valamivel átlag feletti. Én 26F vagyok, én is egy éve fejeztem be az MSc-t (Corvinus) és bruttó 600-at keresek. Nagyjából ebben a sávban vannak a csoporttársaim is. Csak kíváncsiságból milyen MSc-re jártál?

A válasz 68%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 64%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/13Időpont ápr. 12. 20:08 Privát üzenet
Rossznak, nagyon rossznak számít. Itt a legtöbb válaszoló érettségivel többet keres.

A válasz 85%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/13Időpont ápr. 12. 20:11 Privát üzenet
Eleg gyenge fizetes nekem 1 ev tapasztalattal van 950 bruttom

A válasz 49%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 62%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/13Időpont ápr. 12. 20:31 Privát üzenet
Szerintem ez jó.

A válasz 71%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/13Időpont ápr. 12. 20:46 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

:D

2.: pénzügyet végeztem

# 6/13Időpont ápr. 12. 20:48 Privát üzenet
Elég hígfos. A gyik szerint itt a gyárban 600 nettó alá nem adja senki. :)

A válasz 61%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/13Időpont ápr. 13. 02:48 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

:D Jó, köszi amúgy, tudom, hogy sok itt a troll és mindenki 8 általánossal milliókat keres... :) De a reálisabb válaszok is érdekelnének. Nyilván tisztában vagyok vele hogy ez jónak mondható fizetés, a kérdésem, hogy mennyire.

# 8/13Időpont ápr. 13. 08:27 Privát üzenet

Itthon szerintem átlag feletti. Én noha csak nyelvszakon végeztem, fele annyit sem keresek, mint te a bruttó 300-ammal. Te jobb szakot végzetél ezért többet is kapsz :D.

Én jelenleg a 400-450-nek is örülnék, de 650-el már szerintem ellehet kezdeni szépen építgetni a jövőd. még akkor is, ha albérletben laksz.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/13Időpont ápr. 13. 11:11 Privát üzenet
Én ennyiért már nem mennék el dolgozni, olyan kettes szorzóval goldolkoznék el, de pár éve jó fizu volt. Most inkább átlagos a multi világban.

A válaszíró 58%-ban hasznos válaszokat ad.
# 10/13Időpont ápr. 13. 11:49 Privát üzenet
1 2

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Pályakezdőként,3 nyelv felsőfokú szintű ismerete mellett körülbelül milyen bérigényem lehet egy Big4 cég könyvvizsgálói üzletágánál?
Egyetem mellett van lehetőség és ha igen van-e értelme szakmát tanulni?
Egyetem mellett, hogy lehet autónk?
Bruttó 900 Ft-os órabér mellett mennyi a nettó órabérem?
Alacsony fizetés mellett hogyan gyűjtsek össze 1 millió forintot, és nagyjából mennyi idő alatt lehetséges?
Egyetem mellett hogy lehet önállósodni?

Kérdések az Üzlet és pénzügyek rovatbólKérdések a Karrier, fizetés rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!