Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Tudtok olyan diákmunkát...

Tudtok olyan diákmunkát mondani nekem, ami hétvégén lehetséges,16 éves kortól?

Figyelt kérdés

Kifejteném, hogy itt mire gondolok..Szóval..

Tegnap előtt töltöttem be a 16. életévemet.

Úgy tudom, hogy már lehet diákmunkában részt venni.

Élnék a lehetőséggel, de suli nekem nagyon sokáig szokott lenni. Ezért kb. csak szombaton tudnék dolgozni, mondjuk 5-6 órát..

Rengeteg ajánlatot néztem már..

Tudom, hogy most külditek mekem az eudiákot, stb stb

De ha kérhetek, akkor írjatok privátban ,vagy itt, és ha lehet pontosat.

Köszi szépen:)



2019. ápr. 13. 12:31
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazán van olyan munka, ahol csak szombatra kéne 5-6 órára ember.
2019. ápr. 13. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

1.-általában a munkaidő 8 óra - nincs olyan, hogy 5-6 óra

2.- "Tudom, hogy most külditek mekem az eudiákot, stb" - igen, mert a diákszövetkezetek tudnak Neked ilyen munkákat adni

3.- "De ha kérhetek, akkor írjatok privátban ,vagy itt, és ha lehet pontosat."

Bocs, de ez nem álláskereső portál - itt max szexuális ajánlatokat fogsz kapni.

2019. ápr. 13. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
91%
Nem akarlak elkeseríteni, de 18 éves kor alatt nem szívesen alkalmaznak a munkáltatók, mert a fiatalkorúakra szigorúbb munkaügyi szabályok vonatkoznak. Épp ezért a munkáltatóknak macerás, így mindenképpen a diákszövetkezeteket ajánlom, illetve hétvégéken árufeltöltés - de az is min. 8 órában.
2019. ápr. 13. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hallottál már olyanról, hogy heti (minimum) óraszám? A Meki, Tesco szívesen fogad, heti minimum 16 órában. Vagyis szombaton is meg vasárnap is 8-8 órát kellene dolgoznod, hogy ne rúgjanak ki.
2019. ápr. 14. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Igen, képzeld hallottam minimum óraszámról.
2019. ápr. 20. 01:35
 6/6 anonim válasza:
0%
Szia! Müller! Én szombatonként járok, napi 6 órában, amivel senkinek semmi gondja. Kedvesek, rugalmasak. Árufeltöltő vagyok. Nem kifejezetten könnyű, de megszakadni sem kell. Sokszor van olyan, hogy nem tudok menni még azon az egy szombaton sem, suli vagy család miatt, olyankor szólok a boltvezetőnek, és el is van intézve. Nagyon korrektek, ajánlom! (16 éves vagyok) úgyhigy ne hallgass a sok pampogó negatív emberre, igenis tudsz ilyen munkát találni :)
2019. máj. 6. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!