Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mi a különbség, hogy tavaly...

Mi a különbség, hogy tavaly ősszel mondtak fel a vkinek a közigazgatásban vagy idén tavasszal esetleg a versenyszférában történt a kirúgás? közigazgatás vs. Versenyszféra

Figyelt kérdés
Ok, a fizetés különbség, a munka fizikai részét is értem, de aki a közigazgatásban dolgozik - akit ismerek - nagyon büszke (volt) a munkájára, hogy ő A közigben dolgozik. Nem értem.

2019. ápr. 13. 16:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem értem teljesen. Tavaly ősszel elküldték közegből? Most meg versenyszférából? Ha így van, akkor a versenyszférában valószínű nem járt még le a próbaidejet, ott valszeg nincs felmentési idő. Amúgy rendes felmondás esetén nincs különbség.
2019. ápr. 13. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Közig, csak átír
2019. ápr. 13. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Lehet, nem jól tettem fel a kérdés.

Itt olvastam a témát:

https://www.gyakorikerdesek.hu/uzlet-es-penzugyek__karrier-f..


és ekkor jutott az eszembe az ismerősöm, aki még mindig a közigben dolgozik. Volt egy korábbi szomszédom évekkel ezelőtt, ő mindig annyira büszke volt - nem negatív értelemben -, hogy ő a közigben dolgozik, mintha 2 munkahely létezne: "A közig" és a többi.

2019. ápr. 14. 07:23
 4/7 anonim ***** válasza:
Na tessék, ezt a kérdést pont én tettem fel. 😂
2019. ápr. 14. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

4#

akkor válaszolj már légy szíves, mert érdekel. A Te kérdésedről jutott az eszembe, nem akartam ott offolni, ezért tettem fel.

2019. ápr. 15. 06:54
 6/7 anonim ***** válasza:
Elnézést, nem válaszoltam. Különbség nagyon nincs, csak arra lettem volna kiváncsi, hogy az akkor érintettek hogyan dolgozták fel a “traumát”, hogyan sikerült új életet kezdeni. Akkor sokan voltunk.
2019. ápr. 22. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Akkor igazán annyi a különbség, mint az: egyik 19, a másik meg egy híján 20? Szóval semmi, egyforma. Mint ahogy egyforma az egyik dolgozó egyik munkakörben, a másik pedig a másik munkakörben. Dolgozó ugyanúgy a fodrász és az építőmérnök. (az más kérdés, hogy kinek mennyit kell tanulnia, fizu, stb. stb., ezt most ne nézzük.)
2019. ápr. 22. 11:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!