Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Budapesten ma jónak mondható...

Budapesten ma jónak mondható egy 170. 000 forintos fizetés? (Teljes állásban) Mire elég ez napjainkban?

Figyelt kérdés

2019. ápr. 13. 19:55
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem átlagosnak mondható. Sőt, én irodai admin vonalom mozgok, ott ez már kifejezetten jónak számít.


Én igaz cafeteriával kerestem ennyit, de sajátban lakva kijöttem, sőt, valamennyit félre is tudtam tenni.

2019. ápr. 13. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Na de milyen állásért?
2019. ápr. 13. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
59%
Nagyon szar. Az albérletet sem tudnám kifizetni belőle.
2019. ápr. 13. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
56%

nettó vagy bruttó 170?



Alap dolog és nincs leírva.


Másik meg: és akkor mit szólsz a bruttó 149hez?

2019. ápr. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
23%
Kiemelkedő fizetés
2019. ápr. 13. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
70%

Ez Bp-n kifejezetten gyengen.

Részmunkaidős fizetés.

2019. ápr. 14. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
41%
Budapesten elég gyenge. Menj árufeltöltőnek, pl. Lidlbe vagy Aldiba, esetleg kasszásnak, ők már 300.000-et keresnek.
2019. ápr. 14. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
79%

Én teljes állásra kapok nettó 160-at Pesten diplomával.

És ha felállnék a helyemről másnapra lenne ember a székembe.

Naponta jönnek mailben álláskeresők úgy hogy a cég nem is hirdet.

2019. ápr. 14. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
47%

Attól függ mire kapsz ennyi fizetést. Gyári munkásként, akinek nincs felelőssége, betanított a munkája, amire lényegében egy debil is képes, igen, az jónak számít, többet nem érdemel. Ha mondjuk kardiológus vagy, nyelvtanár, kockázatelemző vagy szakápoló, akkor persze nagyon kevés, hovatovább megalázó.

Én nem tudnék megélni ennyi pénzből, pedig még csak nem is Pesten lakom, hanem egy kisvárosban, ahol némileg olcsóbb az élet. Ha nincsenek különösebb igényeid, nincs hobbid, nem jársz nyaralni, nem költesz ruhákra és kiegészítőkre és nem zavar, ha sokadmagaddal élsz együtt egy panelban, akkor elegendő. Ha ennél többre vágysz, akkor meg kell tenni a szükséges lépéseket: tájékozódni a munkaerőpiacon, hogy a te végzettségeddel milyen lehetőségeid vannak, megfelelő módon továbbtanulni, képezni magad, akár nyelvet tanulni stb stb.

2019. ápr. 14. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Szerintem ez egy közepfokú végzettseghez pl korrekt fizetés. 8 év gyakorlattal közszférába diplomával 190 a nettóm. Es nincs egyéb juttatás, semmi. Viszont ha nem kell alberletet fizetni, akkor azért beosztható.
2019. ápr. 15. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!