Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » 31 évesen megéri elvégezni a...

31 évesen megéri elvégezni a marketing mesterszakot levelezőn?

Figyelt kérdés
Később kezdtem az egyetemet, meet előtte külföldön pincérkedtem, az alapszakot nemrég végeztem (turizmus-vendéglátás), az egyetem után teherbe estem és amíg otthon vagyok a picivel, az az idő alatt elvégeznem a marketing mesterszakot. Szerintetek tudnék boldogulni ezzel a mesterképzéssel, ha a baba már nagyobb? Tapasztalatom nincs még sajnos és a főváros is olyan 1,5 órára van tőlünk. Ott tudnék csak állást találni, a közelben nincs semmi. Nem tudom, hogy hasznát venném-e vagy csak felesleges időtöltés lenne-e, mivel így is diszkriminálják a kisgyermekes anyákat és nem tudom, hogy lenne-e esélyem építeni a karrieremet 33 évesen (annyi lennék, mire elvégezném) baba mellett. Mi a véleményetek? Belekezdenétek vagy sem?

2019. ápr. 16. 09:53
 1/9 anonim ***** válasza:
55%
Marketinget nem egyetemen kell tanulni, ott semmiféle gyakorlatot nem szerzel, csak semmire sem jó haszontalan elmélettel tömik a fejed, amivel sehol sem érsz majd semmit.
2019. ápr. 16. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Akkor mégis hol tanuljam meg? Tapasztalat nélkül sehová senki nem vesz fel...
2019. ápr. 16. 10:22
 3/9 anonim válasza:

Szia

Szeretném megkérdezni, hogy tényleg ez az a szakma ami érdekel vagy csak ebben látsz most lehetőséget?

2019. ápr. 16. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
A marketing szak nagyaon is érdekel, elvégeztem egy 3 hónapos online-marketing gyakorlatot is régebben, csak nem tudom, hogy lesz-e lehetőségem elhelyezkedni, ha elvégezném a marketing mesterszakot, mert ugye a turizmus-vendéglátással sem mentem semmire. Mert egy dolog az, hogy érdekel, de más dolog az, hogy felvesznek-e valahová, mert ha nem, akkor más mesterszakot választanék, de nehéz döntés, hogy mit, mivel nem tudom, melyik a piacképes. Gondoltam a logisztikára is, mert a németet és az angolt felsőfokon beszélem, csak nem tudom, mennyire problémás az, ha 33 éves kisgyermekes pályakezdő lennék tapasztalat nélkül, viszont a mesterfokot akkor végezném el, tehát nem úgy lennék, hogy évekkel ezelőtt végeztem volna el.
2019. ápr. 16. 11:16
 5/9 anonim ***** válasza:
Én 32 évesen kezdtem el a számvitel mestert.
2019. ápr. 16. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Kedves 5-ös és sikerült érvényesülnöd a szakkal? Nem volt problémád a kor miatt?
2019. ápr. 17. 11:46
 7/9 anonim ***** válasza:
Attól függ mit akarsz. 40 évesen már kifelé öregedsz a marketingből. Amit egyetemen tanítanak az érdekes, de az életben nem úgy működik. Ha nem zavar hogy 34-35 évesen junior leszel a 22 évesekkel, csináld.
2019. ápr. 19. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Elnézést, hogy csak most válaszolok. A “kor” miatt nem volt gond, bár engem amúgy is fiatalabbnak néznek, de valóban nem ez a lényeg. Voltak ott nálam is idősebbek. Hogy “behozta-e az árát”? Mondhatni igen: főkönyvelő vagyok, illetve másodállásban számvitelt is oktatok, anélkül, hogy pedagógiai végzettségem lenne.
2019. ápr. 20. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Röviden,nem.
2019. máj. 24. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!