Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen kilátásai vannak egy...

Milyen kilátásai vannak egy Budapesten végzett pénzügy-számvitel szakosnak?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 16. 22:20
 1/4 A kérdező kommentje:
Legyen az egyetem, például a BGE. :)
2019. ápr. 16. 22:20
 2/4 anonim ***** válasza:
91%

Attól függ, mit szeretnél csinálni, mekkora tapasztalatod van, és hová sikerül bekerülnöd.

Most van gyakornokom a bgeről, hát sok idő, amíg használható szintre kerül, mert még nem látja át amit csinálni kell, és addig tanítgatással un rabszolgamunkát tudunk neki adni, persze jó fizetésért ha erre gondolsz.

2019. ápr. 17. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Jo
2019. ápr. 17. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én BCE Psz-re járok. A csoporttársaim egy része már alapképzés alatt dolgozik. Az aulában van egy "karrier tábla", ami tele van pszeseknek szóló álláslehetőségekkel. Annyit el tudok mondani, h kell a felsőfokú angol + a német sem árt. Én nem dolgozom egyetem mellett, ugyanis mesterre fogok menni és kell a jó átlag. Remélem segítettem.
2019. máj. 4. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!