Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés

A kérdés

Milyen kilátásai vannak egy Budapesten végzett pénzügy-számvitel szakosnak?

ápr. 16. 22:20  Privát üzenet  

A válaszok
A kérdező kommentje:

Legyen az egyetem, például a BGE. :)

# 1/4Időpont ápr. 16. 22:20 Privát üzenet

Attól függ, mit szeretnél csinálni, mekkora tapasztalatod van, és hová sikerül bekerülnöd.

Most van gyakornokom a bgeről, hát sok idő, amíg használható szintre kerül, mert még nem látja át amit csinálni kell, és addig tanítgatással un rabszolgamunkát tudunk neki adni, persze jó fizetésért ha erre gondolsz.

A válasz 72%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont ápr. 17. 06:17 Privát üzenet
Jo

A válaszíró 63%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont ápr. 17. 07:55 Privát üzenet
Én BCE Psz-re járok. A csoporttársaim egy része már alapképzés alatt dolgozik. Az aulában van egy "karrier tábla", ami tele van pszeseknek szóló álláslehetőségekkel. Annyit el tudok mondani, h kell a felsőfokú angol + a német sem árt. Én nem dolgozom egyetem mellett, ugyanis mesterre fogok menni és kell a jó átlag. Remélem segítettem.

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont máj. 4. 07:35 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Pénzügy és számvitel végzettséggel hogyan lehet külföldön elhelyezkedni?
Mennyit tudok keresni könyvelő végzettséggel? OKJs
Van valakinek tapasztalata BIG4 AC-vel kapcsolatban?
Szerintetek az mennyire elfogadható ha valaki csak 21 éves korában kezd el dolgozni?
Mennyit keres Budapesten egy frissen végzett pénzügy-számvitel szakos diplomás?
Kereskedelem és marketing vagy pénzügy és számvitel diploma a piacképesebb?

Kérdések az Üzlet és pénzügyek rovatbólKérdések a Karrier, fizetés rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!