Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha egy munkahelyre felvennének...

Ha egy munkahelyre felvennének, de én még várok egy másik cégtől visszajelzést, azt hogyan mondjam el?

Figyelt kérdés
Jelentkeztem x céghez, voltam interjún, még 3 hét van a kiválasztási folyamat végéig, addig nem tudok semmit. Most felkeresett y cég, hogy ők egy rövid interjú után várnának is próbaidőre. Hogyan tudnám közölni, hogy előbb szeretném megvárni x cég válaszát? Ha ezt megmondom, akkor nyilván keres y cég mást a helyemre és ha nem vesznek fel x helyre, akkor hoppon maradok.

2019. ápr. 17. 13:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Elfogadod y cég ajánlatát és elkezdesz náluk dolgozni. Aztán pár hét múlva x cég megkeres, hogy felvenne, és tetszik az ajánlat, akkor felmondasz y-nál, és másnap kezdesz x-nél. Butaság lenne visszautasítani egy állásajánlatot, csak azért, hogy várj egy bizonytalanra. Nyilván te mondd el y-nak, hogy amúgy lehet, hogy csak 3 hétig maradsz, hisz lehet, hogy az lesz a végleges.
2019. ápr. 17. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Így van, fogadd el a biztosat, aztán ha jön jobb ajánlat, akkor próbaidő alatt egyik napról a másikra felmondasz.
2019. ápr. 17. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!