NNG, mint munkahely?

Figyelt kérdés

Dolgozik innen valaki az NNG-nél? (szépvölgyi út)


Milyen, mint munkahely? Márciusban leépítésekről írnak, most meg elég sok meghirdetett állásuk van, elmaradt a leépítés?


2019. ápr. 18. 14:57
 1/7 anonim ***** válasza:

Egy cég mindig kénytelen állásokat hirdetni, hiszen ez is egy marketingeszköz, egyszerűen jobb fényt vet rájuk, ha mindenki azt látja, hogy sok hirdetésük van, biztos van felvétel, pörög a biznisz. A leépítés megtörtént, ezt belső forrásból tudom. Ez persze nem jelenti azt, hogy később nem vesznek már fel újabb embereket, de azért mindenképp fenntartással kell kezelni a sok álláshirdetést.


Hogy milyen hely, arra nehéz válaszolni. Nekem semmi konkrét bajom nem volt velük, amikor még ott dolgoztam, nem azért jöttem el, mert bajom lett volna a céggel. Jó a hangulat, nagyjából rendben van a menedzsment (főleg az alsóbb szintű), a munkába nem szakadsz bele, olykor még kihívások is vannak. (Természetesen ez nem feltétlenül igaz minden részlegre.) A fizetés viszont borzalmasan nyomott, szinte bármelyik másik IT cégnél többet keresnél, mint itt.

2019. ápr. 18. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Munkaidőről, home office, ilyesmiről tudnál esetleg egy pár szót mondani?


Bérek nem tudom milyenek, azt már hallottam sajnos én is, hogy a cafeteria nem túl erős, de azt hittem ez jó bérrel van kompenzálva...

2019. ápr. 18. 18:46
 3/7 anonim ***** válasza:

Még 2 éve jelentkeztem egy fejlesztői állásra oda. Felvettek volna, de amikor a fizetési igényem elmondtam, konkrétan kiröhögött a HR-es, hogy náluk a középvezetők sem keresnek ennyit.


Egy hónapra rá kezdtem egy másik cégnél kb. 10%-al több pénzért, mint amiért az NNG-s kiröhögött.

2019. ápr. 21. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Elárulnál annyit, hogy milyen fejlesztő volt (junior / senior) és mi volt az a bér amit kiröhögtek?
2019. ápr. 21. 09:52
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem is hasonló a tapasztalatom. Fillérbaszó cég, 2szer lett lebeszélve a fizetési igény interjú előtt, de kapásból azzal kezdték, mennyit faraghatnak le belőle. Faszául elbaszatak velem egy nap szabit a semmire....


Amúgy meg kb. mindenki menekül ettől a cégtől aki tud. Nincs jövője. Google ingyen adja ugyan azt, amiért ezek pénzt kérnek el, ráadásul jobbat....

2019. ápr. 23. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez az a cég, aminek a tulaja az RTL "Cápák között" műsorában osztja az észt újabban?
2019. ápr. 28. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Már nem a tulaja, de igen, ő alapította anno a céget izraeli befektetőkkel, csak később eladta a tulajdonrészét.
2019. ápr. 28. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!