Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A digitalizáció és az automati...

A digitalizáció és az automatizáció hogyan hat majd a könyvvizsgálókra?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 20. 17:20
 1/6 anonim válasza:
100%
Azt hiszem Martin Ford: Robotok kora c. könyvében kitér erre is, a tavalyi év folyamán olvastam, már pontosan nem emlékszem rá, de szerintem negatívan fogja érinteni.
2019. ápr. 20. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem rájuk pont nem hat. Az automatizált folyamatokat is ellenőrízni kell.
2019. ápr. 20. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Semennyire.
2019. ápr. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szakmabeliként mondom, hogy sokat segít benne. Rengeteg munkafolyamat van, amit eddig kézzel kellet elvégezni, viszont különböző szoftverekkel automatizálhatók a folyamatok. Nem kell teherautónyi papírokkal szórakozni, gyakorlatilag minden elfér a telefonomon, felhőben, stb.
2019. ápr. 20. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Számítógéppel dolgoznak majd
2019. jún. 13. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hidd el, látok én olyan cifra dolgokat a könyvelésekben, amit egy robot nem fog tudni kibogozni. :D de még egy mesterséges intelligencia sem.
2019. jún. 13. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!