Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyire nehéz megtartani egy...

Mennyire nehéz megtartani egy Aldi-s bolti dolgozói állást?

Figyelt kérdés
A párom azt mondta, hogy prémium állás és nem bekerülni nehéz, hanem megtartani.
2019. ápr. 20. 20:14
 1/5 anonim ***** válasza:
73%
Semennyire. Ha nem vagy teljesen tróger, csinálod amit kell kb. sosem fognak elküldeni.
2019. ápr. 20. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Korábban egy Aldi közelében laktunk, mindig oda jártunk vásárolni. Éveken át megvolt a "kemény mag", 3-4 eladó, akik tényleg profin dolgoztak, a többiek viszont kb. 3-4 havonta váltották egymást, mindig voltak új emberek, majd hirtelen eltűntek. Pár év alatt rengeteg ember megfordult ott, bár azt nem tudom, hogy ők nem bírták-e, vagy elküldték őket. A pár állandó ember viszont tényleg nagyon jó volt, mindig kedves, udvarias, segítőkész, gyors, talpraesett, és nagyon nagyon sokat dolgoztak.
2019. ápr. 20. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
92%
Kemény meló az futni rohanni folyamatosan.
2019. ápr. 21. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem aki le akar ülni 1 percre megpihenni azt kiteszik. De az aldi talán 1 fokkal lazább mint a lidl bár mindkettő vadkapitalista állat cég.
2019. ápr. 21. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sokan egyszerűen nem bírják. 3 hónap alatt, míg itt vagyok, 8új mondott fel, abból egyel "beszélgettek" el. De őt én is kitettem volna, ha van egy feladat, amit az üzletvezető vondd, akkor azt kell megcsinálni, és nem mást, hogy neki ahhoz most nincs kedve, inkább felsöpröget, leszedi az üres kartonokat. Szóval aki nem hülye, azt nem küldik el. De nagyon nehéz fizikailag, 5 kilót fogytam úgy, hogy csak csokit zabálok, még sose volt ilyen szép combom, karom, 16 évesen se :D a kommentelőnek igaza van, a kemény mag bírja, a sok új nem. Vagy volt olyan, aki azzal mondott fel, hogy inkább - 50 ezer forint, de ő nem fog ennyit talpalni. Visszatérve: várni kell, a hresek lehet h csak 5hét múlva válaszolnak, addigra akinek sürgős, rövidtávú munka kell, azok már lelépnek úgyis. De egy jól felépített önéletrajzal tuti bekerülsz, utána 1-2 nap míg 'bizonyítasz' azt hiszem érettségi se kell, de tény, hogy a legjobbakat válogatják (logikusan)
2019. okt. 14. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!