Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hova mehetnék el dolgozni 2-3...

Hova mehetnék el dolgozni 2-3 hónapig Budapesten?

Figyelt kérdés

Jelenleg egy multi idegen nyelvű telefonos ügyfélszolgálatán dolgozom, viszont úgy érzem, egy percet se bírok itt többet: fejletlenség van, mindenki felmond, nincsenenek normális tréningek, ráadásul egyáltalán nem nekem való a telefonos munka, mert gyomorgörcsöm van tőle.

Nyár közepén-végén viszont szeretnék német nyelvterületre költözni, addig pedig dolgoznom kellene még itthon, hogy eltartsam magam (lakásbérlésre szerencsére nem kell költenem) és félretegyek egy keveset.

Jelenleg még fejlesztenem kell a némettudásomat, plusz júniusban lesz egy egyetemi záróvizsgám is, ezért talán jobb lenne csak 30 órában dolgozni (a jelenlegi 40 helyett).

Egyébként nemcsak a munka stresszfaktora miatt, hanem azért se szeretnék maradni, mert két másik idegen nyelvet használok (angol, olasz) az ügyfélszolgálaton, úgy érzem, így nem tudnék 100%-osan a németre koncentrálni.


Ti mit tanácsolnátok? Hova lehetne elmenni Budapesten kb. 3 hónapra dolgozni? Hol lehet szinte egyből kezdeni?

Én valamilyen élelmiszerboltra gondoltam egyébként.


Válaszaitokat előre is köszönöm és bocsánat azért, hogy ilyen ömlesztett és néhol talán zavaros a leírás, felkelés után nem sokkal írom ezeket a sorokat.


24/f



2019. ápr. 22. 08:19
 1/7 anonim ***** válasza:
73%
Burger King, Mcdonals
2019. ápr. 22. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
73%
posta, takarító cég, árufeltöltés, parkolási cégek,
2019. ápr. 22. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Meki

1500-1700 a kezdő órabér

2019. ápr. 22. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Pont call centert javasoltam volna, de így, nem is tudom. Hajóra felszolgálónak esetleg.
2019. ápr. 22. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az a helyzet, hogy így, kvázi szaktudás nélkül, hogy csak a nyelvtudásodat használod, te gyakorlatilag benne vagy a jóban. Ennél jobbat nem fogsz találni így, pláne csak három hónapra. Bár ezt a tervedet nyilván nem kell az orrukra kötnöd, de nézd csak meg, miket ajánlgatnak fent. Meki, árufeltöltő stb... csupa nulla, semmi melók, ahova tipikusan nulla tudással mennek az emberek, bár a fizetés már lehet jobb, mint pár éve, de ki is hajtják a belüket rendesen. Ha lenne rá lehetőségük, nyilván ezek az emberek is inkább a te melódat csinálnák, csak éppen nem tehetik, mert a legtöbbjük még magyarul se tud megfelelően, nemhogy két idegen nyelven. Nekem sincs jobb ötletem. A hajó meg majd nyilván visszafordul addig amíg levizsgázol.. :)
2019. ápr. 23. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Strandokra, ha van esetleg valamilyen úszóedzői papírod, ha nincs, kabinosnak, vagy valami más segédmunkásnak ott a strandon.
2019. ápr. 23. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
En mondanam, hogy allj be pultozni barmelyik koruti kocsmaba, ott iszonyat sok kulfoldi van, valamennyire gyakorlod a nyelvet is. A penz sem rossz, jattal foleg, viszont fejetlenseg meg hajtas az van ezerrel. De tipikusan a nyari szezonra mindig van felvetel majdnem mindenhol a legjobbkocsma.hu franchise-ban (4es6os kocsmak, stb.)
2019. ápr. 24. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!